Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 8/9 İlkİlk 123456789 SonSon
87 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: TopField Yazılımlarla İLGİLİ TUM SORUNLARINIZI BURADA YAZIN

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iyi günler ben 2 sene önce topfild 5000 cı aldım o günden sonra hiç bir program yüklemedim bana gerekli programlar nelerdir. yazarmısınız. tşk arkadaşlar
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım cihaz açılırken önündeki panelde kaç numara yazıyor.Goldmaster 9400 VCI yazılımı yükleyebilirsin.Burada yazılımları var

Konu kucer06 tarafından (07-12-2007 Saat 19:57 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Serkan hocam elimde tf 3000cıpro cihazım var gm9400 cı yazılımı yükledim motorlu çanağım var çanağımı bu yazılımdan sonra kullanamıyorum ne yapmam lazım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.Hata bendemi yoksa yazılımlamı ilgili selamlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iyi akşamlar bende tp 3300f var bir türlü yazılım atamadım burdan indiriyorum olmuyor y6ardımcı olurmusunuz maçlar çıkmıyorda sağolun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende 3300 f tp var atv maçları izleyermiyorum yazılımda olmuyor tşk

Kullanıcı Bilgi Menüsü

3300 f yazılımı varmı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende de 5000fe resiveri var bir turlu cevirici yazilim bulamadim,anladigim fi fe gibi resiverler cevrilmiyor,en iyisi nasil var oylede kalsin bosuna yormuyun kendinizi,saygilar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart topfield 3000cıpro 9400 cı dönüşümlü atv ve 12000 li frekanlarda sinyal sorunu

arkadaşlar cihazım topfield 3000cıpro 9400cı dönüşümlü benim sorunum atv ve örneğin thor 12723/v/27500 - sırus 12111/v/27500 gibi frekanları sinyalleri almıyor.anten ayarlarım kablo, lnb ,dsq gibi malzemeleri değiştirdim.sonuç aynı yardımcı olursanız sevinirim.ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Gold Master SAT-4450 cihazım var. Kumanda da uydudan *** güncelleme tuşu var. Güncelle diye komut veriyorum bir müddet sonra (fulll) diye bir ibare çıkıyor. Bir anlam veremiyorum güncellendimi güncellenmedimi (Klavuzunda internet üzerinden veye cihazdan cihaza program güncelleme diyor) diye.
    - Bu cihazın uydudan güncellemesi varmı dır?
    - Yok ise internet üzerinden nasıl program atılır.( resimli olarak anlatılırsa memnun olurum)
    - Kumanda ile cihaz üzerinden *** girme varmıdır ? (7400 cım daki gibi)
    - Alternatif yazılımlar nelerdir.

Özür, çok sual oldu ama bu cihazda yeniyim, tam bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.Tşk.ler, iyi günler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı KURTBAY Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Gold Master SAT-4450 cihazım var. Kumanda da uydudan *** güncelleme tuşu var. Güncelle diye komut veriyorum bir müddet sonra (fulll) diye bir ibare çıkıyor. Bir anlam veremiyorum güncellendimi güncellenmedimi (Klavuzunda internet üzerinden veye cihazdan cihaza program güncelleme diyor) diye.
    - Bu cihazın uydudan güncellemesi varmı dır?
    - Yok ise internet üzerinden nasıl program atılır.( resimli olarak anlatılırsa memnun olurum)
    - Kumanda ile cihaz üzerinden *** girme varmıdır ? (7400 cım daki gibi)
    - Alternatif yazılımlar nelerdir.

Özür, çok sual oldu ama bu cihazda yeniyim, tam bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.Tşk.ler, iyi günler.
    arkadaşım aşağıdaki linkte guncel yazılım mevcuttur. bu cihazlarda uydudan guncelleme yoktur boşuna uğraşmayın. *** menusune girmek için menu-sistem ayarlırı uzerınde kumandadan 1-2-1 tuşlayın karşına bır menu gelcek burda edıt code bölumune girin zaten orda her şey açık ve net.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Sayfa 8/9 İlkİlk 123456789 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri