Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
28 sonuçtan 21 ile 28 arası

Konu: "Ben de varım" deyin..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

birlik beraberlik zamani tabiki bende varim saygilar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar insan seyrederken tüyleri diken diken oluyor bende varım ayrıca habertürk e teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

inşallah hayırlara vesile olur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı matrix1977 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar insan seyrederken tüyleri diken diken oluyor bende varım ayrıca habertürk e teşekkürler
    habertürke teşekkür yazmışsınız hani bize yok mu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar güzel bir konu ya parmak basmışsınız.Yorumlarda güzel.Gel gelelim bu toplanan yardımların ne kadarı şehitlerimizin ailelerine ulaşacak?Ayrıyetten şehit ailelerine bizim vatandaş olarak maddiyen bir yardım yapmamıza gerek yok.Devletimiz o konuda çok hassas ve maddi yardımdan hiç kaçınmıyor.Devletimizden ve de diğer fonlardan gelen yardımlarla aşağı yukarı yüzellibin lira gibi bir meblağ şehit ailelerine veriliyor.Aylık maaş da bağlanıyor.Biz Türk milleti olarak şehit yakınlarına manevi olarak yardımcı olursak maddi olarak edeceğimiz yardımdan çok daha fazla yardımımız olur.O insanların şu an maddiyattan çok morale ihtiyaçları var.Umarım yanlış anlaşılmamışımdır.Saygılar.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yüce Allah tan Şehitlerimize rahmet yakınlarına sabır temenni ediyorum.Herkes bütçesi dahilinde katılmalı bence.Kanal a değil katılan herkese teşekkürler.Büyük takımlarımızıda işin içinde görmek isteriz Fenerbahçe gibi.Sıra diğer kulüplerde

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hani derler ya asgari müştereklerde buluşalım. evet şehitlerimiz bizim asgari müştereğimiz değil azami müştereğimiz. siyaset, mezhep, takım fanatizmi, etnik kimlikler gibi ayrılıkları bir kenara bırakıp millet olarak müştereklerimizi bulup tek yürek olmalıyız. keşke o vatan evlatları hayatlarını kaybetmeselerdi. böyle başımıza gelen acı olaylardan ve felaketlerden sonra tek ses tek yürek oluyoruz keşke herzaman aynı tek ses ve tek yürekliliği dünyaya gösterebilsek ne mutlu bize.Şehitlerimize allah'tan rahmet diliyor yakınlarına sabır diliyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

'VATANIMIZ' için;YÜREĞİYLE,BİLEĞİYLE ve HERŞEYİYLE katkıda bulunan herkese,şükranlarımı sunuyor,'ŞEHİTLERİMİZE' ALLAH'tan rahmet,ailelerinede sabırlar diliyorum... 'ŞEHİTLERİMİZ' hepimizin evlatlarıdır.saygılarımla.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri