Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: "Ben de varım" deyin..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart "Ben de varım" deyin..

KAMPANYAYA NASIL KATILACAKSINIZ?"Ben de varım" deyin..

14.10.2007 16:34 BÜYÜK MİLLİ SEFERBERLİK BAŞLADI...

MİLLİ TAKIM, MİLLİ KAHRAMANLARIN YANINDA...

TERÖRLE MÜCADELE KAHRAMANLARINA DESTEK KAMPANYASINA SİZ DE KATILIN " BEN DE VARIM" DEYİN...

TÜRKİYE'NİN MİLLİ TAKIMI, VATAN İÇİN HAYATINI ORTAYA KOYAN KAHRAMANLAR İÇİN, TÜRKİYE'Yİ TARİHİ BİR GÖREVE ÇAĞIRIYOR...

DÜNYANIN GÖZÜ, TÜRKİYE'NİN ÜZERİNDE...

ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI...

BÜYÜK MİLLİ SEFERBERLİĞE SİZ DE KATILIN...

BAĞIŞ İÇİN:

Turkcell ve Avea kullanıcıları 5 YTL bağış için, DESTEK yazarak, 5610'ya mesaj gönderin.

Vodafone kullanıcıları, 5 YTL bağış için, DESTEK yazarak, 5630'da mesaj gönderin.

BANKA İLE BAĞIŞ İÇİN HESAP NUMARALARI:

ZİRAAT BANKASI - İSTANBUL ŞUBESİ

YTL Hesabı 343434 - 5001
    DOLAR Hesabı 343434 - 5002
    EURO Hesabı 343434 - 5003

İŞ BANKASI - BEYOĞLU ŞUBESİ ( ŞUBE KODU: 1011 )

YTL Hesabı 171 65 83
    Euro Hesabı 332 11 70

GARANTİ BANKASI - YENİBOSNA ÇARŞI ŞUBESİ ( ŞUBE KODU: 531 )

YTL Hesabı 668 97 98

YAPI KREDİ BANKASI - MERKEZ ŞUBE

YTL Hesabı 2013 2013

FİNANSBANK – GÜNEŞLİ ÇARŞI ŞUBESİ

YTL Hesabı 165 806 86
    EURO Hesabı 165 806 88

TELEFON :

0 212 599 82 86

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

MİLLİ TAKIM'DAN KAMPANYAYA 1 MİLYON YTL
    Fatih Terim açıkladı: Destek için prim alamamıza gerek yok.

14.10.2007 21:49

TOBB'DAN 5 MİLYON YTL
    Terörle Mücadele Kahramanları'na 364 oda ve borsadan destek.

14.10.2007 21:52

1 MİLYON DOLAR DA SELAHATTİN BEYAZIT'TAN
    Terörle Mücadele Kahramanları'na destek yağıyor.

14.10.2007 22:02

Spor yazarı Ömer Üründül'den 30 bin dolar
    Terörle Mücadele Kahramanları için Türkiye tek yürek

14.10.2007 22:05

Genelkurmay Başkanı Org. Büyükanıt
    Kampanyayı Tüm Kalbimizle Destekliyoruz...
    Genelkurmay Başkanı Org. Büyükanıt: "Bağış yapan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz"

14.10.2007 22:26
    Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt HABERTÜRK canlı yayınına katılarak Terörle Mücadele Destek Kampanyası'na ilişkin duygularını anlattı. İşte Orgeneral Büyükanıt'ın açıklamaları:
    "İyi akşamlar diliyorum. Duygularımı metne bakmadan sizlerle paylaşmak istiyorum. Çok duygulandırıcı bir program yapıyorsunuz. Çok duygulanıyorum.
    Yazdığım herşeyi bir tarafa attım. Bu programa katılanlara çok teşekkür ediyorum. Habertürk'e böyle bir program yaptığı için mutluluklarımı iletiyorum,.
    Gerçekten ne söyleyeceğimi bilemiyorum.

Türk milletinin Silahlı Kuvvetlerine duyduğu sıcaklığı hiçbirşeyle ölçemem. Bizim terörle mücadalede kaybettiğimiz yavrularımızı hep kalbimizde yaşatıyoruz
    ve hayatımız boyunca yaşatacağız. Bu kampanyayı çok içten duygularla kutluyorum. Habertürk'ün başlattığı bu kampanyayı kalbimizden destekliyoruz.
    Şehitlerimize, gazilerimize ne yapabilirsek mutlu oluruz. Silahlı Kuvvetler adına en içten duygularla teşekkürlerimi sunuyorum ve bu kampanyanın Mehmetçik Vakfı'na yönlendirilmesini talep ediyorum. Bu bağışlar Mehmetçik Vakfı'na gittiği zaman sadece ve sadece Mehmetçiklerimize yönlendirilecektir. Türk milleti şehidinin gazisinin her türlü güzel duygularıyla yönlenmiş durumdadır. Bu programı çok içten izliyorum. Sayın Fatih Terim hocamıza TOBB başkanımıza, bağışlar yapan değerli insanlarımıza saygılar sunuyorum. Türk milleti
    bir bütündür. Türk milletini kimse bölemez, kimse zarar veremez. Biz gereken cevabı veririz.

Türk milletinin birşeyi duyması lazım. O da şudur. Türk milleti çok güçlüdür. Hiç kimse umutsuzluga kapılmısın TSK bu ülkeyi bu ülkeyi korumak ve
    müdafaa etmek zorundadır. Bunu başarıyla yapmak zorundadır ve yapacaktır. Kimse hayale kapılmasın. Bu millete yönelen her türlü tehdidin biz üzerinden gelmek zorundayız. Bundan da kimsenin şüphesi olmasın.
    Yüce milletime diyorum ki hiç kimse ne böyle bir hayale kapılsın ne de böyle birşeyi kafasına koysun. Tekrar HABERTÜRK'e teşekkür ediyorum, hepinize
    saygılar ve sevgiler sunuyorum.

Hiç olmazsa şehitlerimizin emanetlerine sahip çıkalım...

Bağış kampanyası Habertürk kanalında canlı yayında sabaha kadar devam edecek...

Maddi gücü olan her Türk vatandaşı bu kampanyaya mutlaka katılmalıdır.

Konu ahmeTTaşar tarafından (14-10-2007 Saat 22:38 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Konu sabitlendi.Teşekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu konuyu açtığın ve haberdar ettiğin için ve en azından cep telefonlarımızla dahi katılabileceğimizi öğrendiğimiz için teşekkür ederim.Ayrıca konuyu sabitledikleri için forumumuzun yöneticilerine'de teşekkür ederim.:45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Haber Türk Kanalı aracılığı ile Şehit Ailelerine Yardım Kampanyası

Haber Türk kanalı aracılığı ile saat 21:00 itibariyle Şehit Ailelerine Yardım Kampanyası başlamıştır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Öncelikle yorumda bulunan ve bulunacak olan arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Arkadaşlar bu kampanyayı herkese duyuralım ki bu kampanyanın sonucu dünyaya verilecek en büyük cevap olacaktır.
    Ayrıca konuyu sabitledikleri için forumumuzun yöneticilerine bende teşekkür ederim....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

SupersatForum 25000 üzerindeki kullanıcısına eminimki duyuracaktır.Hiç bir forumun yapamadıkları hep burada oluyor cunki
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İnşallah sonuca ulaşılır
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

:45: :45: :45: :45: :45: :45: :45: :45:
    Alıntı Kosavalı® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    SupersatForum 25000 üzerindeki kullanıcısına eminimki duyuracaktır.Hiç bir forumun yapamadıkları hep burada oluyor cunki
    bu .supersatforum çok seviyorum

saygılar
    yanıklarda iz bırakmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bir mesajla bende katılmış olmakdan gurur duyuyorum NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Kullanıcı Bilgi Menüsü

A29 Terörle Mücadelede Kampanya

Sayın arkadaşlar site yöneticileri nekadar duyarlı insanlar olduğunuzu biliyorum HABERTÜRKte FATİH TERİM Hocanın başlatığı terörle mücadele kampanyası duyurusunu yayınlamak istiyorum tüm TÜRK halkı bu konuda elinden geleni yapacağını inanıyorum kanpanya adreslrini konunun amacını kısa yol olarak yapıştırmak istiyorum bu kanpanya 4gün sürecek elimizi çabuk tutalım saygılarımla
    TERÖRLE MÜCADELE KAHRAMANLARINA
    DESTEK KAMPANYASI
    Turkcell ve Avea kullanıcıları 5ytl bağış için DESTEK yazın 5610 a mesaj gönderin
    Vodafone kllanıcıları 5ytl bağış için DESTEK yazarak 5630 a mesaj gönderin
    BANKA HESAP NUMARALARI
    ZİRAAT BANKASI İSTANBUL ŞB.
    YTL Hesabı :343434-5001
    DOLAR Hesabı:343434-5002
    EURO Hesabı :343434-5003
    İŞ BANKASI BEYOĞLU ŞB.
    ŞUBE KODU :1011
    YTL Hesabı :1716583
    EURO Hesabı:3321170
    GARANTİ BANKASI YENİBOSNA ŞB.
    ŞUBE KODU:531
    YTL Hesabı:6689798
    YAPIKREDİ BANKASI MERKEZ ŞUBESİ
    YTL Hesabı:2013 2013
    FİNANSBANK GÜNEŞLİ ÇARŞI ŞUBESİ
    YTL Hesabı :16580686
    EURO Hesabı:16580688

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri