Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: vestel cihazlarla ilgili soru ve sorunlarınız bu topicte

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadawlar 840 FTA yardim.Bir turlu emuyu acamiyorum yardim edersiniz sevinirim tewekkurler

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tomili Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadawlar 840 FTA yardim.Bir turlu emuyu acamiyorum yardim edersiniz sevinirim tewekkurler
    menü 66666 deneyin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sa yetkili arakadaşlar benim vestel dvb 840 CI cihazım var ve durmadan donuyor çünkü bir süre önce arkadaşıma yazılım attırmıştım ondandır neyse bana 840 CI'nın yazılımını ve kanal tablosunu verebilir misiniz acele çünkü arkadaştayım malum misfirin en hayırlısı en kısa olanıdır teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı komandogokhan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sa yetkili arakadaşlar benim vestel dvb 840 CI cihazım var ve durmadan donuyor çünkü bir süre önce arkadaşıma yazılım attırmıştım ondandır neyse bana 840 CI'nın yazılımını ve kanal tablosunu verebilir misiniz acele çünkü arkadaştayım malum misfirin en hayırlısı en kısa olanıdır teşekkürler
    lütfen yardım edin!!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart vestel mini dvb 4000 fta yardım!

mrb ustalar vestel mini dvb 4000 cihazı olan bir arkadaşım var otomatik tarama yaptırıyoruz 5-6 kanal buluyor.bu sorunu nasıl düzeltebilirim.cihazın kullanma klavuzunu nasıl bulabilirim.ilginize şimdiden teşekürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar aynı sorun bende de oluştu vestel mini 4000 fta kırmızı ışık takılı kaldı cihaz bir türlü açılmıyor ne yapabilirim.Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?tşkler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar eskiden manü+66666666 ile Biss Menüsüne girer Biss ***'imi girerdim. Bugün yine bi şifre gireyim dedim ama menü+66666666 işe yaramadı.

Şifre girme bölümüne giremiyorum acep nedendir?

menü+7777777 service menü falan açılıyor
    menü+4444444 te açılıyor

ama menü+6666666 ile BİSS menüsünü açamadım.

Açmak istdiğim sayfa bu. Menü benimkinin aynısı bu resimde. Ama gelemiyorum işte bu sayfaya.

Ne oldu ki birden? parmağım aşındı 6ya basa basa. Ama tık yok.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

vestel 42pf9060 smart 3d tv'de iptv nasıl izlerim softcam olayı filan işliyo mu tv'ye bide otomatik kanal güncellemesi oluyor mu?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

westel smart tv deip tv izlenebilir mi? nasıl yüklenir.lütfen

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Vestel Led TV Kanal Listesi

Dahili Uydu ALıcılı Vestel Led TV aldım. Kanal Listesi güncel değil. Kanal tablosunu nasıl güncelleyebilirim. Güncel sdx dosyası var mıdır?

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri