Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arasý

Konu: Primary master SATA device not found ve veryfýnýng pool data hatasý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Primary -Secondary master SATA device not found ve veryfýnýng pool data hatasý

USTALAR pc açýlýþta Primary-Secondary master SATA device not found yazýyor ardýndan veryfýnýng pool data yazýyor sata desteðini bios tan kapatýrsam olurmuþ ama nerden kapatabilirim hangi yolu izleyip kapatýcam yardýmcý olurmusunuz
    Konu kahramanelk73 tarafýndan (19-10-2007 Saat 19:34 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: ekleme

Kullanýcý Bilgi Menüsü

IDE HDD kullanýyor isen býos tan SATA seçenegini kapatman durumunda bu hata mesajlarý kapanýr.Bios´undan sata controller´ý kapamayý deneyebilirsin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým saðol ama nerden ve nasýl yapacaðýmýn yolunu bilmiyorum bir de ingilizcem çok iyi deðil yolu gösterirsen sevinirim yinede ilgilendiðin için teþekkür ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Resimde gösterdiðim SATA CONTROLLER yazan seçeneði DÝSABLE olarak ayarla bu ekran sende farklý görünebilir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým resimde görünen bölüme sýrayla nerden ulaþabilirim benim býos a benzemiyor standart ayar diyor en baþta ordan mý bilgini paylaþtýðýn için saðol

Kullanýcý Bilgi Menüsü

birkaç tane bios var.siznkide buna benzerdir.araþtýrýn biosun içinde

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Warn

Alýntý kahramanelk73 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþým resimde görünen bölüme sýrayla nerden ulaþabilirim benim býos a benzemiyor standart ayar diyor en baþta ordan mý bilgini paylaþtýðýn için saðol

Resime iyice bakmýyorsunuz.
    Sol üst köþede yazan ADVANCED yazan bölümden gideceksiniz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri