Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Videolarımızı Convert Edip Super Plusta Usb üzerinden İzlemek Resimli Anlatım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

apex tam sürümünü nereden bulabilirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hasan59 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    apex tam sürümünü nereden bulabilirim
    Forumda tam sürüm yayınlanmamaktadır..
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Klasörün içinde avi, mpeg converter(.ts çevirme ile alakası yok) ve Mpeg streamclip(çalışmıyor) var. Ne saçma iş bu ya. Paylasim yapacaksaniz düzgün yapin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

program alıntı yapılarak paylaşılmıştır siz adımları düzgün uygulayarak deneyin,kendi yapamadığınız bir hatadan dolayı paylaşımı yapanı suçlamayın

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon Nogood

Alıntı gacvokem Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    program alıntı yapılarak paylaşılmıştır siz adımları düzgün uygulayarak deneyin,kendi yapamadığınız bir hatadan dolayı paylaşımı yapanı suçlamayın

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Deneyelimde dosya içerisinde adımlardaki programlar yokki ne ile deniyecez?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

güzel kardeşim yoksa program arat googledan bulur denersin ondan sonra akıl fikir verirsin sen daha programı kulanmamısın birde ayarıda buluınmusun dikat edersen forumda full program paylaşımı yasak bu sadece bilgi amaçlı bir paylaşımdır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn

Alıntı gacvokem Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    güzel kardeşim yoksa program arat googledan bulur denersin ondan sonra akıl fikir verirsin sen daha programı kulanmamısın birde ayarıda buluınmusun dikat edersen forumda full program paylaşımı yasak bu sadece bilgi amaçlı bir paylaşımdır
    !!!o kadar !!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bilgi amaçlı olduğunu yazabilirdi ( Bilgi amaçlıysa neden link vermiş arkadaş? ), ben böyle bir yazı göremedim sen de bilgi amaçlı olduğu iddaa ediyosun.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

link bozuk

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben ts den mpeg e defalarca çevirdim. ama mpegden ts ye bir türlü çevrilmiyor...
    1 hafta uğraştım bıktım artık bıraktım...
    uğraşmak isteyenler allok isminde bir program var buradan mpeg e çevirebilir...
    yeğenim google dan bulmuş bana verdi...
    Benim makina kısıtlı olduğundan buraya kopyalayamıyorum...
    selametle...

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri