Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Videolarýmýzý Convert Edip Super Plusta Usb üzerinden Ýzlemek Resimli Anlatým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

apex tam sürümünü nereden bulabilirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hasan59 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    apex tam sürümünü nereden bulabilirim
    Forumda tam sürüm yayýnlanmamaktadýr..
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Klasörün içinde avi, mpeg converter(.ts çevirme ile alakasý yok) ve Mpeg streamclip(çalýþmýyor) var. Ne saçma iþ bu ya. Paylasim yapacaksaniz düzgün yapin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

program alýntý yapýlarak paylaþýlmýþtýr siz adýmlarý düzgün uygulayarak deneyin,kendi yapamadýðýnýz bir hatadan dolayý paylaþýmý yapaný suçlamayýn

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon Nogood

Alýntý gacvokem Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    program alýntý yapýlarak paylaþýlmýþtýr siz adýmlarý düzgün uygulayarak deneyin,kendi yapamadýðýnýz bir hatadan dolayý paylaþýmý yapaný suçlamayýn

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Deneyelimde dosya içerisinde adýmlardaki programlar yokki ne ile deniyecez?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

güzel kardeþim yoksa program arat googledan bulur denersin ondan sonra akýl fikir verirsin sen daha programý kulanmamýsýn birde ayarýda buluýnmusun dikat edersen forumda full program paylaþýmý yasak bu sadece bilgi amaçlý bir paylaþýmdýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Warn

Alýntý gacvokem Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    güzel kardeþim yoksa program arat googledan bulur denersin ondan sonra akýl fikir verirsin sen daha programý kulanmamýsýn birde ayarýda buluýnmusun dikat edersen forumda full program paylaþýmý yasak bu sadece bilgi amaçlý bir paylaþýmdýr
    !!!o kadar !!!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bilgi amaçlý olduðunu yazabilirdi ( Bilgi amaçlýysa neden link vermiþ arkadaþ? ), ben böyle bir yazý göremedim sen de bilgi amaçlý olduðu iddaa ediyosun.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

link bozuk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben ts den mpeg e defalarca çevirdim. ama mpegden ts ye bir türlü çevrilmiyor...
    1 hafta uğraştım bıktım artık bıraktım...
    uğraşmak isteyenler allok isminde bir program var buradan mpeg e çevirebilir...
    yeğenim google dan bulmuş bana verdi...
    Benim makina kısıtlı olduğundan buraya kopyalayamıyorum...
    selametle...

Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri