Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
36 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Avermedia DVB-S Pro Disecq yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet A700

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet a700

Kullanıcı Bilgi Menüsü

o zaman şöle yapın dıseqten 1 kullanmayın vede 2 ye türksat 3 e hotbird 4 e astra yada 3. uydu kurun dıseqıde öle ayarlayın birde öle deneyin vede güncel kanal listesi ve plugins var hepsi hazır forumda dvbs plugins bölümünde bir de bunları deneyin birde eğer silerseniz pwerınsatallı c:program filesteki progdvb silinmezse progdvb klasörünü ve progdvbstb klasörlerini silin bir daha yükleme yapmayı deneyin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ayrıca progvb de her hangi bir kanalın üstüne gelin sag tıklayın kanal özelliklerine girin benim hotbird dıseq 2 de orda lnb 1 gözüküyo sanki 1 deymiş gibi ama orası hatalı kanala sinyal geliyor vede sorun yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bahsetiğin yazılım problemlerinin hepsini aynen anlattığın gibi yaptım. programları kaldırdığımda herzaman tabanda ait birşey kalıpta problem olmasın diye silerim. yıllardır uyduyla ugraşıyorum yani anlıycagın babadan elektronikle iç içeyim. ilgine çok teşekkür ederim. disecq konusu kafama takıldı. acaba marka yada versiyon seçiyo olabilirmi sence senin disecq markası nedir?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

benimki hyundaı dıseq önceleri çok sorun yapıyodu bak dıeq 1 i kullanırsam program kafayı yiyo onun için kullnamıyom sorunu böle çözdüm bide çok hassa dostum herhangi bir yanlışında pcyi kasıyo açılmıyo program çok uğraştırdı beni başka oynatıcı programda yok uyumlu olsaydı keşke kendi programı ile şifre izlenmiyo mecburen progdvbyi kullanıyoruz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

disecq 1 i hiç kullanmadan denerim. işin kötüsü 4 uydum var. turksat-hotbird-astra-hispa. sana daha acayip birşey söyleyim. diger cihazlarımla toplam 3 ayrı yerde sorunsuz izliyorum. dsmartımda var dsmartın şöyle bir garipligi var. türksat disecq1 de hotbird disecq2 de istiyor. eger farklı kanallarda iki uydudan biri olursa otomatik kanal listesi kanalları izleyemiyorsun ve otomatik güncelleme yapmıyor. disecqte 1 yada 2 bozulursa dsmart iptal diger 3 yada 4 te çalışmıyor gidip disecq alıyorsun.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

birde senden şunu ögreneyim. disecq1 i boş bırakınca. 2-3-4 ü progdvb de 1-2-3 olarakmı tanıttın?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dostum açtığım konu yeri degil belki ama hd izleyebiliyormusun?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı vpirinalı Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    disecq 1 i hiç kullanmadan denerim. işin kötüsü 4 uydum var. turksat-hotbird-astra-hispa. sana daha acayip birşey söyleyim. diger cihazlarımla toplam 3 ayrı yerde sorunsuz izliyorum. dsmartımda var dsmartın şöyle bir garipligi var. türksat disecq1 de hotbird disecq2 de istiyor. eger farklı kanallarda iki uydudan biri olursa otomatik kanal listesi kanalları izleyemiyorsun ve otomatik güncelleme yapmıyor. disecqte 1 yada 2 bozulursa dsmart iptal diger 3 yada 4 te çalışmıyor gidip disecq alıyorsun.
    vay be çok acayip bişey bu yaa valla dostum deniceksin deneyedeneye sonuç alacaksın birazda stres yapacaksende bende yaptığı gibi ben deli oluyodum onun yüzünde 3 defa format attım sabahlara kadar uğraştım allahıma şlükür şimdi hiç bir sorun yok ama senin işin dahada zor bence

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri