Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
36 sonuçtan 31 ile 36 arası

Konu: Avermedia DVB-S Pro Disecq yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

AverTv DVB-S Pro(A700) diseq sorunu progdvb son versiyonlarında düzeltimişti,aşağı linteki progdvb versiyonlarında size uygun olanı indirp kurun gereken ayrları yaptıktan sonra diseq desteği verdiğini göreceksiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

AverTv DVB-S Pro(A700) diseq sorunu progdvb son versiyonlarında düzeltimişti,aşağı linteki progdvb versiyonlarında size uygun olanı indirp kurun gereken ayrları yaptıktan sonra diseq desteği verdiğini göreceksiniz. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar binamda uydu sistemi var avermedia a700 kullanıyorum progdvb de sinyalleri alamıyorum yalnız bda driver var uydu ayarlarında onu sectiğim zaman %20 sinyal gözüküyor alttaki sinyalde tık yok a700 seçtiğimde ise hiç sinyal yok sadece tarama yaptığım zaman 5-10 kanal türksattan buluyor hotbirdden bulamıyor sorun nedir acaba yarıdımcı olursanız sevinirim aver6 programında menzil taraması yaptım hotbird e tps kanalları buldu bir kaç tane sonra digitürk kanalları buldu anlamadım hotbirdle-digitürk ilginç acaba bina da digitürk uydusu olabilirmi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sim arkadaşlar AVerTV DVB-S DİGİTAL SATELLITE TV kartım syeni uyduyu tanımıyor bilen varsa lütven yardımcı olsun Teşekürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

avermedia A700 bda driveri için teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

indirmek için 2 mesaj lazım

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri