Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/14 İlkİlk 12345678910111213 ... SonSon
140 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: 60cm Canakla 5 Uydu Resimli Anlatim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Kosavalı® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Gercekten de bravo usta
    Tesekkurler ustam sızınkadar bılgı sahıbı olmasamda,
    bende 60cm ye yurksat,ı ekleyebılıyorum
    saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekkurler guzel bir calişma

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kıbar_4343 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    :46:Arkadasım neden cokzor ben hotbırd odaklı dıye bır ackılama yapmadım

Ben 90lık canakla dafazla uydu alırım.

Ben canak ebatını 60 a dusurdum sırus hotbırd astra arabsat

++++turksatıda aldım ve sunuda söyleyeyım arabsat ıle turksat

arasınada bır lbn koya bılırım..sadeca w3 sırus 2 lbn sıgmıyor. onuda alacagım.

Sımdı kardes lbn lerı sıralayalım 5,,13,,( 19 ),,26,,42 sende yapabılırsın

denesene..

Sonolarak ben ocanagı balkonun ıcınden bıle aldırıyorum. Neden dısarıda dersen

hanım kızıyor

Yınede yorumun ıcın tesekkurler kardes :45:
    bak simdi arkadasım bende yaptım uydlusrı 90 canagı hotbirte odakladım yanına 19 dereceyi yaptım bidaha yanında arabsatı yaptım ama sinyal 15-30 gecmiyooo bak ama canagı 19 dereceye odaklarsam ozaman arabsatı alabilir bu uydular birbirine yakın cünkü bak ister 19.2 derce isresen 13 derceye odakla hotbirt astra arabssat,sirüs eutelsat w3 alabilirsin buna ek olarakda eutelsat w2.w1 de olablir bak sen istersen eutelsatw3 ve sirüsü 1 lnbye koyabilrisn ama türksat imkansız kardesimm senin yaptıgını bizde yaptık ama türksatı hayatta almaz bu anca 2 cm canakla olur 150 bile olur ama performans almaz bunu biz cok dendik bak 90 canakla 15 derece telstar ve 30 derece hisapsatı bile yaptık o bile cok zor oldu ama 60 canakla bu kadar uydu alnır ama türksat haricc arabsatla arasında dünya mesafe var sen canagını arabsata odaklasan bile türksatı cok zor alırsın kuysura bakma ama biraz atmısssın sen bilen arkadaslar ve yapanlar buna inanmaz tıpkı benim inanmadıgım gibi suanaa kadar 10 yakın uydu yaptım ve ayarladım ve izmirde oturuyorum bu demek oluyorki bazı uydulara daha yaknım ve90 canakla alabiliyorum örnek hisapasat gibi bilysunki hisapasatı vanda 2 cm canakla bile alamazsın bunun gibi onun için bazı uydulara yakın olsam bile yinede ben bunu yapamdım tabi el elden üsütün ama türksay hayattta olmaz arkadasım sadece birbirimizi kandırmayalım allah askına 1 canakla 2-3 aparatla yapan arkadaslar su arkadasımıza olmucagını yazsın lütfenn cok sacma yaaaa
    Konu uydu_111 tarafından (10-11-2007 Saat 17:22 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dance

Alıntı uydu_111 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bak simdi arkadasım bende yaptım uydlusrı 90 canagı hotbirte odakladım yanına 19 dereceyi yaptım bidaha yanında arabsatı yaptım ama sinyal 15-30 gecmiyooo bak ama canagı 19 dereceye odaklarsam ozaman arabsatı alabilir bu uydular birbirine yakın cünkü bak ister 19.2 derce isresen 13 derceye odakla hotbirt astra arabssat,sirüs eutelsat w3 alabilirsin buna ek olarakda eutelsat w2.w1 de olablir bak sen istersen eutelsatw3 ve sirüsü 1 lnbye koyabilrisn ama türksat imkansız kardesimm senin yaptıgını bizde yaptık ama türksatı hayatta almaz bu anca 2 cm canakla olur 150 bile olur ama performans almaz bunu biz cok dendik bak 90 canakla 15 derece telstar ve 30 derece hisapsatı bile yaptık o bile cok zor oldu ama 60 canakla bu kadar uydu alnır ama türksat haricc arabsatla arasında dünya mesafe var sen canagını arabsata odaklasan bile türksatı cok zor alırsın kuysura bakma ama biraz atmısssın sen bilen arkadaslar ve yapanlar buna inanmaz tıpkı benim inanmadıgım gibi suanaa kadar 10 yakın uydu yaptım ve ayarladım ve izmirde oturuyorum bu demek oluyorki bazı uydulara daha yaknım ve90 canakla alabiliyorum örnek hisapasat gibi bilysunki hisapasatı vanda 2 cm canakla bile alamazsın bunun gibi onun için bazı uydulara yakın olsam bile yinede ben bunu yapamdım tabi el elden üsütün ama türksay hayattta olmaz arkadasım sadece birbirimizi kandırmayalım allah askına 1 canakla 2-3 aparatla yapan arkadaslar su arkadasımıza olmucagını yazsın lütfenn cok sacma yaaaa
    Kardes öce gözlükleri bır cıkaralım
    sımdı sen ızmırdesın ben kutahyada ben bunu kutahyada yaptıysam sen orada uydulara daha yakınsınya sen haylı mukemmel bır sekılde yaparsın.
    turksat hayatta olmaz demıssın sen bunu yaparken oturarak ugrasıyorsun galıba ayaga kalkta ugras yanı bıraz caba goster abıcım ,,
    neden yapamadıgına gelınce bıraz becerıksızlıgınden kaynaklanıyor
    sen 90 lıgı bosver al elıne bıtane 60lıkcanak aynı benım yaptıgım gıbı astraya
    sabıtle 5dereceden 26 dereceye kadar ayarla bunlar kolay dahasonra turksat
    ıcın lbn yı elınle gezdır daha nedıyeyım ustadım.
    Ha unutmada bıtanede sıgara yak kafanı toplarsın
    SAYGILAR
    Konu kıbar_4343 tarafından (13-11-2007 Saat 04:15 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn

mesajı yazınca kendiliğinden benim ilğim olmıyan reklam neden giriyor bilen varmı?
    Konu gürün tarafından (13-11-2007 Saat 12:32 ) değiştirilmiştir. Sebep: reklamlar girdiğinden

Kullanıcı Bilgi Menüsü

reklam çıktığı için
    Konu gürün tarafından (13-11-2007 Saat 12:25 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn

çanaktan ''digitürk'' yazısını silseidiniz reklam olmazdı .

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ama anlatımlarınız için teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Smileys Allgemein 087

Alıntı gürün Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ama anlatımlarınız için teşekkürler.
    :49: ben senın nedemek ıstedıgını anlamadım kardes acık olsana:49:

anladıgım kadarıyla cevaplayayım ben dıgitük ün sahıbı degilim ve büyün canaklarda bir yazı vardır oyazı bu yazı benın ıcın farketmez adımımı yazaydım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çanaktaki digitürk yazısını en azından boyayabilirdin;Sizin güzel çalışmanız digitürk kün altında kalmış gibi.Resimlerede hep digitürk öne çıkıyor ve reklamı gibi oluyor.Oysa emegin hepsi sizin.anlamıyacak bişey yok yazısız bir çanak kullanabilirdiniz.ozaman sizin yaptıgınız işlerin resimlerine bakarken kimse o yazıyı görmezdi.Aramızdan bu işe yeni başlıyanlar gidip piyasadan 60cm lik digitürk çanagı bile arayabilir bu çanak 5 uyduyu çekişyormuş diye ,oysaki 60cmlik herhangi bir çanak bu işi görür;saygılar.

Sayfa 4/14 İlkİlk 12345678910111213 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri