Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon
140 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: 60cm Canakla 5 Uydu Resimli Anlatim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo2

Alıntı gürün Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Çanaktaki digitürk yazısını en azından boyayabilirdin;Sizin güzel çalışmanız digitürk kün altında kalmış gibi.Resimlerede hep digitürk öne çıkıyor ve reklamı gibi oluyor.Oysa emegin hepsi sizin.anlamıyacak bişey yok yazısız bir çanak kullanabilirdiniz.ozaman sizin yaptıgınız işlerin resimlerine bakarken kimse o yazıyı görmezdi.Aramızdan bu işe yeni başlıyanlar gidip piyasadan 60cm lik digitürk çanagı bile arayabilir bu çanak 5 uyduyu çekişyormuş diye ,oysaki 60cmlik herhangi bir çanak bu işi görür;saygılar.

:49: tesekkürler Kardes dogru sende haklısın ben bunu dusunememıstım
    ama suanda 1 cı sayfaya bır not dustum başka bır ıstegın varsa onuda yaparım
    saygılar:49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kıbar_4343 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    :49: tesekkürler Kardes dogru sende haklısın ben bunu dusunememıstım
    ama suanda 1 cı sayfaya bır not dustum başka bır ıstegın varsa onuda yaparım
    saygılar:49:
    Benimki istek degil emegine kimse laf söylemesin reklam yapıyor diye bilgilndirmekti sadece.
    yalnız bir merakım var o 5 LNB yi o boşlukta nasıl ayarladın.Önü balkonmu yaniLNB lere uzanabiliyormusun? Resimde boşluk gözüküyor.Eleştirmek için yazmıyorum cidden merak ettim.Saygılar.
    Konu gürün tarafından (19-11-2007 Saat 13:15 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar ben bilen olarak söylüyorum bu iş yalan çünkü 60cm cok küçük astranın asını almaz eğer yüzde 15 lik gelip giden sinyaller bulduysa o tamam derim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo2

Alıntı gürün Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Benimki istek degil emegine kimse laf söylemesin reklam yapıyor diye bilgilndirmekti sadece.
    yalnız bir merakım var o 5 LNB yi o boşlukta nasıl ayarladın.Önü balkonmu yaniLNB lere uzanabiliyormusun? Resimde boşluk gözüküyor.Eleştirmek için yazmıyorum cidden merak ettim.Saygılar.
    arkadasım senınde dedıgın gıbı o gorundugu yerde o lbn ler ... ayarlanmaz ben ocanagı önce balkon demırınde ayarladım.
    astra sabıt sınyal ve kalıteyı enyuksek sevıyeye getırıp yazdım ve dıger uduları ladım balkondan sökup oraya mota ettım oaldıgım ..yazdıgım sınyal ve kalıteyı astrada yakaldım ve sıkıladım ...
    olurumu sece cevap beklıyorum....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı deryaboyuk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar ben bilen olarak söylüyorum bu iş yalan çünkü 60cm cok küçük astranın asını almaz eğer yüzde 15 lik gelip giden sinyaller bulduysa o tamam derim

SENNE DİYOSUNYA 15 SINYALMİDIYON

SUNNY 9040 ASTRA.......................................77
    .................................................................82

ÜSTAT TRABZONLU KARDEŞLERİN KAFALARI İYİ ÇALIŞIR
    AMA SEN BUSEFER ÇALIŞTIRAMADIN HERALDE
    SAYGILAR
    Konu kıbar_4343 tarafından (20-11-2007 Saat 05:15 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet bencede cok güzel

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben kilis ten alemci benim çanagım turksata dönük ikin bi lnb takarsam hangi uyduyu alabilirim lütfen yardım ve nasıl taka bilirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kibar kardeş ! eleştirilere yorumunu okudum,sana katılıyorum ve denemeye karar verdim.150 lik bir çanağım var balkonda lnb leri ve bağlantı aparatını alıp bende deneyecegim.Yer NEVŞEHİR.Ama sana bir soru sormak istiyorum.Bu uydularda frekans çakışması olmayacak mı?Şİmdiden teşekkür ederim.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Valla bravo diyorum.Başkabişey demiyorum

Sayfa 5/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri