Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 6/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon
140 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: 60cm Canakla 5 Uydu Resimli Anlatim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cafer50 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kibar kardeş ! eleştirilere yorumunu okudum,sana katılıyorum ve denemeye karar verdim.150 lik bir çanağım var balkonda lnb leri ve bağlantı aparatını alıp bende deneyecegim.Yer NEVŞEHİR.Ama sana bir soru sormak istiyorum.Bu uydularda frekans çakışması olmayacak mı?Şİmdiden teşekkür ederim.
    arkadasım ben 60 lıla alıyorum senınkı 105 60 da fırekens cakısmsı olmuyor
    hele senın kınde hıc olmaz..ben tesekkur ederım saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı alemci20 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben kilis ten alemci benim çanagım turksata dönük ikin bi lnb takarsam hangi uyduyu alabilirim lütfen yardım ve nasıl taka bilirim
    kardes turksat uzerınden bılmem ben denemedım ama atra ...hotbırt...arabsat uzerınden coksey alırsın.....fotografları ınceleyebılırsın oradan destek alabılırsın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kibar kardeş vallaha ben xxxsat firmasının 5 uydulu antenini aldım balkona kurdum ne astrada ne hotbırda nede türksatta vallaha randıman alamadım geri verdim koskoca firma mühendisleriyle becerememiş eğer sen başardıysan bravo ama keşke dijitürk çanağı değilde başka bir yazısı olmayan çanakla deneseydin iyi olurdu bu biraz reklamlara girmiş genede onla bir şeyler izlersin astra premierleri ben 150 lik çanakla zor izliyorum onları sana sormaları bile hata hadi kolay gelsin saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet d t reklamını hos karsılamadım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar ne zamandır bu konuya bakıyorum yazayım yazayım diyorum konuyu açan arkadaşa ayıp olur diyorum.Ama dayanamadım.Arkadaşlar bu gibi sistemlerde en fazla bir çanakta 2 uyduyu tam randımanla izlersiniz.Heleki arkadaşımız birde bu işin içine astra'yıda katmış astra uydusunu 1.50 lik çanakla izlemek ancak mümkünken arkadaşımız nasıl bütün bu işleri 60'lık çanakla becermiş anlamış değilim.Bu sistemi deneyecek arkadaşların büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına eminim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kucer06 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar ne zamandır bu konuya bakıyorum yazayım yazayım diyorum konuyu açan arkadaşa ayıp olur diyorum.Ama dayanamadım.Arkadaşlar bu gibi sistemlerde en fazla bir çanakta 2 uyduyu tam randımanla izlersiniz.Heleki arkadaşımız birde bu işin içine astra'yıda katmış astra uydusunu 1.50 lik çanakla izlemek ancak mümkünken arkadaşımız nasıl bütün bu işleri 60'lık çanakla becermiş anlamış değilim.Bu sistemi deneyecek arkadaşların büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına eminim.
    aynen sana katılıyorum dostum:45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sin yal seyiyelerini belirtirsen iii olur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

deneyen ve tam olarak bu işe ok veren varmı aranızda.. bence bu iş olmaz.. olsada düşük sinyal vs ile yürümez..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Buyrun Arkadaslar

Alıntı sensi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kibar kardeş vallaha ben xxxsat firmasının 5 uydulu antenini aldım balkona kurdum ne astrada ne hotbırda nede türksatta vallaha randıman alamadım geri verdim koskoca firma mühendisleriyle becerememiş eğer sen başardıysan bravo ama keşke dijitürk çanağı değilde başka bir yazısı olmayan çanakla deneseydin iyi olurdu bu biraz reklamlara girmiş genede onla bir şeyler izlersin astra premierleri ben 150 lik çanakla zor izliyorum onları sana sormaları bile hata hadi kolay gelsin saygılar

..5 derce sırus 159 kan.13 hotbird 1301kan..19 astra170 kan..26 arabsat 100kan
    +++++42 turksat 237 kanal yaban o***

Aparatın tam olarak uzunlugu 53cm
    Türksat 43cm de baglı
    Arabsat 34cm de baglı
    Astra 27cm de baglı
    Hotbırd 20.5 de baglı
    sırus 11.5 de baglı

turksat; 12652 yaban; %60.... hotbırd: 10873 ushuaia %67.....
    SİRUS : 12111 hustler %71.. ASTRA : 11097 taouılla %74....
    bu kanalları sorunsuz ızlıyorum ama bılırsın astra nagra 3 gectı
    taouılla lar yok artı (AMA SUNUN UZERINE BASA BASA SOYUYORUM BEN BU CANAKLA PREMİER LERI KESINLIKLE IZLEYEMIYORUM DIGERLERIN DE PROGLEN YOK ) HE SUNUDA SOYLEMEDEN GECEMEYECEGIM TURKSATTA YABANI IZLEYE BILIYORSAM NE MUTLU BANA

not ; pıremeerler ok
    Konu kıbar_4343 tarafından (20-03-2009 Saat 23:34 ) değiştirilmiştir. Sebep: bu canakta piremierler gelmıyordu suan ok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

burda bi yanlış var turksat en başta olması gerekmez mi __--???????

Sayfa 6/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri