Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 8/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon
140 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: 60cm Canakla 5 Uydu Resimli Anlatim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rahim1960 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kardeş çanağın önünden baktığımızda türksatın sağ tarafda en başta olması gerekmiyor mu, bu işte bir yanlışlık var gibime geldi.saygılar.
    Yanlışlık yok soldan birinci türksat olur.
    Kaon KSC 911

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kıbar_4343 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kardes buaparatı kendım yaptım sende yapabılırsın olculerı vermıstım

eewet hoCAM bu lnb leri hangi cihaz ile ayarladınız?

hayır yaniş bizim soru arada kaynayacAK

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı elektrik_54 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

eewet hoCAM bu lnb leri hangi cihaz ile ayarladınız?

hayır yaniş bizim soru arada kaynayacAK
    DSM3000 UYDU BULUCU kardes ... hangı soru kanayacak anlamadım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rahim1960 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kardeş çanağın önünden baktığımızda türksatın sağ tarafda en başta olması gerekmiyor mu, bu işte bir yanlışlık var gibime geldi.saygılar.
    hayır kardes sende bır yanlıslık var soldan 1. lbn turksat

Kullanıcı Bilgi Menüsü

astra derken astra 1 kr ve astra 1 L uyduları rahatlıkla alınır premiere vs. zaten bu uydularda mevcut değil şahsi fikrim buda biraz kütahya nın bazı çoğu bölgemize göre avantajlı konumuda bu işte rol oynamıştır benim biraz şüpheli gördüğüm olay türksat tır tahminim böle bir çalışma her bölgemizde başarılı olmayacaktır eğer uğraşılır ise 60 lık olmasa bile 90 lık ile bu sistem çoğu yerde başarılı olabilir tabi aparatın kullanılan malzemenin ve odak noktası dediğimiz antenin lnb sinin hangi dereceye ayarlı olduğu oldukça mühim şeyler...sulh&saygı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kıbar_4343 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    DSM3000 UYDU BULUCU kardes ... hangı soru kanayacak anlamadım
    hocam peki satfinder2 ile de kolayca ayarlanabilirmi bu canak yani mesela yarımsaatte ayarlanabilirmi bu sistem satfinder2 ile

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben bu uygulamamnın hemen hemen aynısını yaptım sayılır ama ben sakaryadayım belki ondandır yaban tvyi seyredemiyorum hobirt de bazı kanallar sorunlu
    çanagı 19 derece astraya kilitledim

bakalım birde 90 lkıkla denemek istiyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar ben de bu uyduları 120 likle aldım türksat ta dahi ama içinde en çok uğraştıranı en zor olanı türksat atv lerde ve yabanda çok zorluk çektim ama bende gördüm ki astra merkezli çanaktan türksat alınabiliyormuş... yakında astra merkezli çanaktan astra,hotbırt,sirius, eutelsat w3,eurobırt 9 ve thoru alacak şekilde bir el yapımı aparat hazırladım bir kaç hafta içinde bunu hazırlar foruma veririm.Bu uyduların yanında 2000 cx super plus la sorunsuz izleyebileceğim uydu tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar(pm) Şimdilik tüm paylaşım seven arkadaşlarıma iyi paylaşımlar....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ural85 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yanlışlık yok soldan birinci türksat olur.
    arkadslar uzun zamandır ilgilenemiyordum ...arkadaş doğru söylüyor bır yanlışlık yoktur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sevgili hemşerim çanağa takılan lnb aygıtı çanak anten satıcılarında varmı TAVŞANLIDAN SELAMLAR:49:

Sayfa 8/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri