Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: NextWave Yardým Bölümü

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart ye 12500 kky gýrme yardým

ustat bu cýhaza nasýl *** gýrebýlýrým ne yapmam gereklý
    hangý kky kullanmam lazým maclar ýcýn ..
    ýlgýnýze sýmdýden tesekkurler..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

nextwave uydu alýcým hic acýlmýyor yazýlým yüklemem gerekiyormuþ nasýl yapabilirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý harakat2007 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    nextwave uydu alýcým hic acýlmýyor yazýlým yüklemem gerekiyormuþ nasýl yapabilirim
    tam olarak cihazýnýzýn modelýný yazýn. ve bu hale nasýl geldiðiniz yazarsanýz daha iyi yardýmcý oluruz. açýlmayan bir cihaza sadece yazýlým yetmeyebilir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaþlar merhaba almýþ olduðum Nextwave marka reciver'a ait bilgiler sistem bilgisine girdiðimde þu þekilde
    Model :GR6300
    S/W ver: VGD0 3.2.71 emu
    H/W ver: YW 5518 5.3.0
    acaba buna uygun yazýlým ve loader varmý yardýmcý olursanýz beni çok mutlu edersiniz. þimdiden emeðinize teþekkürler....

lutfen yardýmcý olun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Slm Arkadaþlar. NextWave YE-10000XFTA cihaziçin yazýlým ve kanal yükleme programlarýný nereden bulabilirim.Kaç saattir arýyorum NextWave bölümünde denk gelemedim.Bilgilendirirseniz sevinirim.Teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý bilimcell Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Slm Arkadaþlar. NextWave YE-10000XFTA cihaziçin yazýlým ve kanal yükleme programlarýný nereden bulabilirim.Kaç saattir arýyorum NextWave bölümünde denk gelemedim.Bilgilendirirseniz sevinirim.Teþekkürler.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. yükleme loaderi var yazýlým+kanal yükleye bilirsiniz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

merhaba ustam nextwave 1000xcý var cihaz ilk açýlýþý yapýyor ekranda boot yazýyor yani daha sonra yeþil ýþýk yanýyor kalýyor baþka iþlem yapmýyor.yardýmlarýnýzý bekliyorum. þimdiden teþekkür ederim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ahmetfaruk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    merhaba ustam nextwave 1000xcý var cihaz ilk açýlýþý yapýyor ekranda boot yazýyor yani daha sonra yeþil ýþýk yanýyor kalýyor baþka iþlem yapmýyor.yardýmlarýnýzý bekliyorum. þimdiden teþekkür ederim.

yazýlým yükllemeyi denediniz mi yani tekrardan bi yazýlým yüklediðniz zaman düzelmesi gerekir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý yargýç_1 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    yazýlým yükllemeyi denediniz mi yani tekrardan bi yazýlým yüklediðniz zaman düzelmesi gerekir
    evet ustam yazýlým da yükledim yazýlým yükleniyor fakat yine ayný bir ara normal çalýþtý fakat þimdi yine yeþil ýþýk yanýyor baþka biþey yok displayde

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ahmetfaruk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    evet ustam yazýlým da yükledim yazýlým yükleniyor fakat yine ayný bir ara normal çalýþtý fakat þimdi yine yeþil ýþýk yanýyor baþka biþey yok displayde
    arkadaþým yazýlýmsal deðilde beslemede belký bir problem olabilir teknýk servýsýne götur istersen

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri