Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/4 1234 SonSon
31 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: NextWave Yardým Bölümü

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart NextWave Yardým Bölümü

nextwave ye10000
    cihazlarýnýz icin sorunlarý yazýn yardýmcý olmaya calýþýrým
    her akþam 19:00 --24:00 arasý cevaplayabilirim
    pazarlarý tam gün
    ocak 2008 yazýlýmý next ye 10000 fta-12500 fta
    tps auto
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Konu maðdure tarafýndan (03-02-2008 Saat 19:29 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ýlginize teþekkurler sorun oldugu zaman mesela ne zaman cevap verebilirsiniz .Ona göre konuya yazan gerekli cvpý ne zaman alabilir
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

mrb maðdure bende nextwave YE-10000FTA var bu cihaz bazen hafýzayý sýfýrlýyor yani bütün kanallarý siliyor açýkken yapmýyor yalnýz kapatýp açtýktan sonra bi bakmýþsýn kanal kalmamýþ srvise gönderdim oldu dediler ama bazen aralýklarla yine aynýsýný yapýyor acaba yeni yazýlým yüklesek düzelirmi eðer düzelirse yeni yazýlým yüklemesini bu cihaza bilmiyorum trif eder ve yeni yazlýmý yüklemek için programý ve yazlýmýmý verirsen memnun olurum þimdiden teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

A29 cevap

Alýntý açýkgöz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    mrb maðdure bende nextwave YE-10000FTA var bu cihaz bazen hafýzayý sýfýrlýyor yani bütün kanallarý siliyor açýkken yapmýyor yalnýz kapatýp açtýktan sonra bi bakmýþsýn kanal kalmamýþ srvise gönderdim oldu dediler ama bazen aralýklarla yine aynýsýný yapýyor acaba yeni yazýlým yüklesek düzelirmi eðer düzelirse yeni yazýlým yüklemesini bu cihaza bilmiyorum trif eder ve yeni yazlýmý yüklemek için programý ve yazlýmýmý verirsen memnun olurum þimdiden teþekkürler
    mrb acýkgöz senin sorununun yazýlýmla alakasý yok ama servisin yapmasý veya sana yapman icin tarif etmesi lazým olan cözüm kanallarý hafýzaya aldýktan sonra kanal düzenlemeni yapmak istersen yap iþin tamamen bitince menü--genel ayarlar--fabrika ayarlarý sekmesine bas þifre kutusu ekrana gelecek 0000 yap gelen ekranda fabrika ayarlarýna dönmek icin ok bas yine bir ekran gelecek kanal listesinin korumak icin evet e bas tamamdýr kolay gelsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tarif ettiðin gib yaptým takip edeceðim olacak mý bakacaðýz teþekkürler . Bu cihaz için yeni yazýlým , kanal listesi ve kk+ dosyalarýný verirmisin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

A29

:45:
    Alýntý açýkgöz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    tarif ettiðin gib yaptým takip edeceðim olacak mý bakacaðýz teþekkürler . Bu cihaz için yeni yazýlým , kanal listesi ve kk+ dosyalarýný verirmisin
    bu cýkan en son yazýlým
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ayrýyetten *** dosyasý falan atma menü üzerinde 7799 yapkod cözümleme acýlýr uydu cihazýna hotbird kanallarýný yüklerken radyo kanallarýný da yükle tps yi acabilmen icin 10873 frekansý üzerinde þifreli bir kanal üzerinde bekle 1veye 2 dakika tps acýlmasza þifresiz ayrý bir kanal üzerinde bekle bunlar yasalo kullanýcýlara þifre güncelleme kanallarý deðiþebiliyor yine acýlmazsz bakarýz
    Konu maðdure tarafýndan (13-11-2007 Saat 22:14 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: link düzenleme

Kullanýcý Bilgi Menüsü

burdan dosyayý indiremiyorum FÝLE NOT FOUND uyarý çýkýyor yadým edermisiniz ne yapmam gerek tþk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

maðdure arkadaþým ordamýsýnýz bu vermiþ olduðunuz adresden indiremiyorum programý yardým edermisiniz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sizden cevap bekliyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sizden cevap bekliyorum
    link yenilendi

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri