Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Korkmaz Dönemi Resmen Başladi!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Clapping Korkmaz Dönemi Resmen Başladi!

Gençlerbirliği daha önce anlaşmaya vardığı ve bir süredir takımın başında çalışan Bülent Korkmaz ile 2.5 yıllık resmi sözleşme imzaladı. Hedefleri olduğu için hedefi olan bir takıma geldiğini ifade eden Bülent Korkmaz 10 senelik tecrübeyi 1.5 yılda yaşadığını da ifade etti.

Gençlerbirliği Kulübü, teknik direktör Bülent Korkmaz ile sözleşme imzaladı.

Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'nde yapılan imza törenine, yönetim adına kulüp başkan vekili Tarık Artugmaç, Basın Sözcüsü Muammer Akyüz ile Yönetim Kurulu Üyesi Enis Safi katıldı.

Yardımcıları Mehmet Kulaksızoğlu, Salih Sayar, Cengiz Demirel, Utku Yörükoğlu ile birlikte imza törenine katılan Bülent Korkmaz kendisini 2.5 yıllığına Gençlerbirliği teknik direktörü yapan sözleşmeye imza attı.

Törende bir konuşma yapan kulüp başkan vekili Artugmaç, sezon başından beri istedikleri başarıyı yakalayamadıklarını belirterek, ''Bu nedenle yeni bir başlangıç yapmak istedik ve Bülent hocamızla bunun için bir ara geldik. Bülent Korkmaz ile çalışma arzumuz yeni değil, hep vardı. Daha önce yardımcı antrenör olarak çalışma şansını yakaladığımız Bülent hocamız, bir anlamda teknik direktör olarak yuvaya döndü'' dedi.

Ekibiyle 2 günden beri takımın başında antrenmanlara çıkan yeni teknik adam Bülent Korkmaz ise kendisini 2.5 yıllığına kırmızı-siyahlı renklere bağlayan sözleşmeyi imzalamadan önce basına yaptığı açıklamada, ''Tabii ki Gençlerbirliği kulübüne bu ikinci gelişim. Teknik direktörlük görevime yardımcı antrenör olarak bu kulüpte başladım. Bu kulübe geliş sebebim hedefi olan bir kulüp olmasıdır. Hedefi koyarken de uzun yıllar çalışmak ve istikrarlı olmak gerekir. Bu kulüpte de istikrarlı bir başkan ve yönetim var. Teknik direktörlük görevime başladığım günden beri çok kısa süre geçmesine rağmen büyük deneyimler kazandım. Normalde 10 senede yaşanması gerekeni ben 1.5 yıl gibi kısa bir sürede yaşadım'' diye konuştu.

kaynak:ajansspor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hayırlı uğurlu olsun...inşallah başarılı olur.....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri