Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Müjde! HYD 11000 serisine card sharing sonunda geldi !

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yok ido ark sadece su anda hyd 11000 modeli için biliyorsunuz HYD 11000 kullanıcıları cok magdur durumda olduklarından dolayı bu mahduriyeti gidermenin tek yolu sharing bence bundan dolayı sharing devreye sokmuş durumdayım sadece HYD 11000 fta,cı,neotioncı, ve neotion modelleri için gecerlidir bu dagıl fiat 100$ dır bu paketler harici nova paketi suanda test asamasında zannedersem 1 hafta içinde nova pakedide yayına girecek ark hepsi bu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@senolusta Ustat size ve HYUNDAI Ekıbınıze teşekkurler HYUNDAI kulanıcıları için iyi bi haber calişmalarinizda başarilar dilerim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı senolusta Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yok ido ark sadece su anda hyd 11000 modeli için biliyorsunuz HYD 11000 kullanıcıları cok magdur durumda olduklarından dolayı bu mahduriyeti gidermenin tek yolu sharing bence bundan dolayı sharing devreye sokmuş durumdayım sadece HYD 11000 fta,cı,neotioncı, ve neotion modelleri için gecerlidir bu dagıl fiat 100$ dır bu paketler harici nova paketi suanda test asamasında zannedersem 1 hafta içinde nova pakedide yayına girecek ark hepsi bu
    zaten nova paketi yakında emuya gelecekki boşuna kırılması or olan skyıtlya daha makbule gecerdi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sharing sisteminde emu vermedim sadece sharing üzerinden seyrede bilirler onun için nova ve bir kac paket var onlarıda verecem ark

Kullanıcı Bilgi Menüsü

elıne saglık senol usta tesekkur ederım...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok tşk ederim ark

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hala tam verım alamadım senolusta bağlantı sorunu cekıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ahmet bey sorun olması imkansız su anda kullanan 379 müşteri var sadece size tarif edilen sekilde baglanın eger tel numarası bırakırsanız sizi arar sorunu ortadan kaldırırızz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sorun su hep kırmızı ısık yanıyor yeşile donmuyor eskıden yanıyordu sımdı hıc yanmıyor kırmızıda kalıyor hep kabloları filan degıstırdım yenıden actım kapadım sorun devam edıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hizmet için teşekkurler

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri