Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Müjde! HYD 11000 serisine card sharing sonunda geldi !

Kullanıcı Bilgi Menüsü

güzel bir olay bu keşke herkes istedigi servere baglanabilseydi firmaya bagımlı kalınmasaydı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eraslan HYD 11000 receiver modeli ile ve dangıl kullanılarak istemiş oldugun servere baglanma imkanın var yeterki baglanacagın server gerekli bilgileri bil

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yeni kanallar eklenmiştir bilgilerinize

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şenol usta merhaba hyd 1100 cı neotion ve dangıl alalı 2 haftayı geçmesine rağmen sadece 3 defa kullanabilmiş bulunmaktayım. 4 gb internet ve statik ıp im var adsl sorunum yok fakat bağlanmak istediğimde dangıl sürekli kırmızıda kalıyor.disconnect yaptığımda ise yeşile geçiyor
    uydu dangıl bağlantısını çıkarıyom adsl yi açıp kapatıyom uyduyu kapatıyom şifremi ve yazılanları tekrar girmeme rağmen sorun aynı devam ediyor
    neyi yanlış yapıyom anlamadım gitti
    uyduyu kapatırkende dangıla gelip disconnect yapıp kapatıyom ama sorunum aynı sorun ve devam ediyor bu arada dangılda adaptör yok servis rs 232 ve dangılı tek kablo ile bağladı ayrca öğrenmek istediğim bir konuda başka bir kullanıcı logine benim kullanıcı ismimi yazarak servere bağlantı kurabilirmi?sinyal seviyemi kalitesini kontrol ediyom %75 de olmasına rağmen bu sorun var teşekkürler iyi akşamlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

HYD 11000 SERİSİNE VE BESTECH BT 100 MODELİ sharing BAGLANTI ŞEKLİ

SHARİNG SİSTEMİNE YAPILAN SALDIRI SONUCU SERVER ADRES DEGİŞMİŞ BULUNMAKTADIR

RECEİVER AYARLARINI ASAGIDAKİ SEKİLDE DÜZENLEME YAPIN

URL / IP GEL OKEYLE trcs1.serveftp.net YAZ SAVE TUSUNA BAS

Öncelikle URL IP adres bu sekilde düzelttinizmi birincisi bu ikincii ise sadece kullanıcı ismi degiştirelim sorun ortadan kalkar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

smmmmbaris in sorununu bende yasıyorum 4 gunde bir girebiliyorum o zaman seyredebiliyorum diğer günler hep kırmızı ısık yanıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sevgili şenol usta o günden bu güne işlerimin yoğunluğu nedeniyle pek önemsemedim fakat sorunum anladığım kadarıyla devam etmekte kısacası ayda bir akşam rastgele bir şekilde seyretmek için baktığımda dahi disconnectte yeşil olan ışığım connectte kırmızıda kalıyor
    sürekli kullanan bir kişi değilim fakat ayda bir veya iki kez kullanacak dahi olsam bu problem beni çileden çıkarıyor en iyisi siz bana sadece sizin bildiğiniz bir kullanıcı ismi vererek email ime atın birde o şekilde deneyelim son kullanıcı ismi değişikliğimi yine servis yapmıştı benim kullanımımda bir hata olsa servisden geldiğim ilk bir kaç gün sorunsuz kullanıyorum sonra bir hafta veya iki hafta hiç kullnmayıp bağlantı denediğimde ortaya çıkıyor e mail Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu smmmbaris tarafından (15-03-2008 Saat 00:01 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı smmmbaris Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sevgili şenol usta o günden bu güne işlerimin yoğunluğu nedeniyle pek önemsemedim fakat sorunum anladığım kadarıyla devam etmekte kısacası ayda bir akşam rastgele bir şekilde seyretmek için baktığımda dahi disconnectte yeşil olan ışığım connectte kırmızıda kalıyor
    sürekli kullanan bir kişi değilim fakat ayda bir veya iki kez kullanacak dahi olsam bu problem beni çileden çıkarıyor en iyisi siz bana sadece sizin bildiğiniz bir kullanıcı ismi vererek email ime atın birde o şekilde deneyelim son kullanıcı ismi değişikliğimi yine servis yapmıştı benim kullanımımda bir hata olsa servisden geldiğim ilk bir kaç gün sorunsuz kullanıyorum sonra bir hafta veya iki hafta hiç kullnmayıp bağlantı denediğimde ortaya çıkıyor e mail Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    @senolusta su aralar yogun foruma ugaramıyor en kısa zamanda mesajınızı iletecem
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

güzel bir paylaşım olmuş teşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar merhaba;

sanırım hyd 11000 ci neotion cihaza yanlış yazılım yükledim cihaz göçtü şimdi yazılım almıyor ne olacak şimdi jtag ile yükleniyormuş ama ne dump u var ne şeması nede bağlantı şekli bi yardım etseniz.
    teşekkürler

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri