Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: finest 6500 cihazda newcamd sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon8 finest 6500 cihazda newcamd sorunu

serverdan yayın alıyorum ama newcamd kanalları sorunlu oluyor next 2000 cihaz var onda sorun yok örnek server 1 ile 4 arası yayın alıyorum server 4 teki yayını almam için server 4 işaretli olması gerekiyor wsp programında tum servisler çalışması için ne yapmam gerekiyor bu cihazlara yeni yazılım gelirse iyi olur wsp newcamd sorunu var sanırım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Finestlerde malesef newcamd da donma sorunu var next cihazda yok iken malesef finestte oluyor umarım yetkililer gerekli mudaleyi yapar
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Newcam ve Gbox Yazılımları Hakkında

Alıntı erginünlü Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    serverdan yayın alıyorum ama newcamd kanalları sorunlu oluyor next 2000 cihaz var onda sorun yok örnek server 1 ile 4 arası yayın alıyorum server 4 teki yayını almam için server 4 işaretli olması gerekiyor wsp programında tum servisler çalışması için ne yapmam gerekiyor bu cihazlara yeni yazılım gelirse iyi olur wsp newcamd sorunu var sanırım

Selam...

@erginünlü arkadaşım izlenimleriniz doğrudur.. şu an için PC (wsp) destekli newcamd erişimi yazılımdan dolayı problemli çalıoşmaktadır... FINEST yazılımlarında farkındaysanız Newcamd ve Gbox desteği yoktur... sadece Uzakdoğuda Çıkan 2 yazılımda bu unsur yer almıştır ve gelişimi finest yazılımları kadar hızlı değildir.. tek temennimiz bu yazılımlarında finest yazılımları kadar hızlı revize edilmesidir.. yoksa burda bu yazılımlar için finest in yaptırımı yoktur..

HUB ile erişim 10-11 Kasım 2007 tarihlerinde bakım dolayısı ile kapalı kalmıştır.. kullanıcılardan özür dileriz..
    Finest:45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkurler digiduck usta
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri