Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/6 İlkİlk 123456 SonSon
51 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Kanal Editoru Ve Hazır Kanal Listeleri ile İlgili Sorunlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı alikonder Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ustam , kaon editörünü ,Sunny_Channel_Editor_Tr,Sunny_1Mb_Kanal_Editor,Kaon-Sunny-2mb-Kanal_-Editörü,KAON KANAL EDİTÖRÜ bunları denedim olmadı teşekkürler
    Öncelikle bütün channel editorleri kaldırın(kaldırdıktan sonra program filesda arta kalan dosyalarıda silin)sonra sunny 1 mb channel editoru kurun daha sonra sunny - kaon channel editoru yükleyin bu şekilde açıyor olması lazım..Açmadığı takdirde autoexeleri deneyin..

Bu şekilde de açmazsa c:\program files\channel editor klasörü içerisindeki exe dosyasına sağ tıklayarak uyumluluğu 98 ' e alın e bu sekilde tekrar kontrol edin..

Kolay Gelsin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

işte ustam benim sorunum programın bilgisayara kurulamaması,program files kurulum yok.Kurmak için setup a tıkladığımda bileşenlerden bir veya bir kaçı yok yolun doğruluğundan emin olun gibi uyarı yazısı çıkıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı alikonder Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    işte ustam benim sorunum programın bilgisayara kurulamaması,program files kurulum yok.Kurmak için setup a tıkladığımda bileşenlerden bir veya bir kaçı yok yolun doğruluğundan emin olun gibi uyarı yazısı çıkıyor
    Autoexe dosyalarını C:\Windows\System32 klasörünün içine atın ve tekrar setup yapmayı deneyin..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam acaba autoexe dosyasında problem olabilir mi dediğinizi denedim olmadı teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam acaba autoexe dosyasında problem olabilir mi dediğinizi denedim olmadı teşekkürler
    Üstad sanmıyorum,çünkü bu dosyalar standarttır içine açıp biriside oynayamaz,o yüzden bana göre iki çaremiz var sistem geri yükleme yapıp setup yapmayı deneyeceğiz veyahut format atılacak..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çift çekirdek vista işletim sistemi olan laptopa 2mb kanal editörünü yükledim yüklemede ve programı açmada sorun olmadı kanal listesini editöre aldım ve cihazı arka düğmeden açtım açtığım anda cihaz fail hatası verdi ve laptop mavi ekran vererek kapanıp tekrar açıldı sorun nedir acaba sunny 7010d hw16.00.a1 cihaza 2mb kanal editörü ile denendi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı spenac Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    çift çekirdek vista işletim sistemi olan laptopa 2mb kanal editörünü yükledim yüklemede ve programı açmada sorun olmadı kanal listesini editöre aldım ve cihazı arka düğmeden açtım açtığım anda cihaz fail hatası verdi ve laptop mavi ekran vererek kapanıp tekrar açıldı sorun nedir acaba sunny 7010d hw16.00.a1 cihaza 2mb kanal editörü ile denendi
    Hangi editoru yüklediniz acaba?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı HCakir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hangi editoru yüklediniz acaba?
    sunny kaon 2mb kanal editörü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı spenac Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sunny kaon 2mb kanal editörü
    Kabloyu çevirerek deneyiniz (pc dekini cihaza,cihazdakini pc ye) yükleme yapmayı deneyin ve resim kanal listesi yükleme anlatımına göz atın..

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

[QUOTE=HCakir;331396]Kabloyu çevirerek deneyiniz (pc dekini cihaza,cihazdakini pc ye) yükleme yapmayı deneyin ve resim kanal listesi yükleme anlatımına göz atın..QUOTE]

nasıl yani receıver a taktığım kısmı laptopa laptop taktığım kısmı receıver a mı takayım bu arada arada usb rs232 ara bağlantı kablosu var yazılım attığımda bir sorun olmuyor

Sayfa 2/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri