Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon
51 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Kanal Editoru Ve Hazır Kanal Listeleri ile İlgili Sorunlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler bide böle deneyelim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

son bir şey daha sorayım bendeki uydular türksat ve hotbird kanal listesinde her iki uydu listesi aynı dosyada veriliyor yüklemeyim yaptığım zaman kanalllar kendi uydularına göre yüklememi yapıyor yoksa yükleme yaparken uydu seçmem gerekiyormu acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı spenac Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    son bir şey daha sorayım bendeki uydular türksat ve hotbird kanal listesinde her iki uydu listesi aynı dosyada veriliyor yüklemeyim yaptığım zaman kanalllar kendi uydularına göre yüklememi yapıyor yoksa yükleme yaparken uydu seçmem gerekiyormu acaba
    hayır öyle bişey söz konusu değil,kanal listesi indirirken üstünde yazar türksat + hotbird diye yazar siz yükleme yaparsınız o kanallar gelir bu kadar basit..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dediklerini yaptım stbden pc ye rahatlıkla aldım ama pc stb yapınca dns6 ya kadar yüklüyor sonra fail hatası veriyor bilg.kapanıyor sorun neden olabilir acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

paylaşım için tşk

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart sorun aynı

merhaba aynı sorun bendede var ne yazıkki çaresini henüz bulamadım.Halen bu durumda leptop.kullanamıyorum.diğer durumlarda(yazılım,kkk,vb) problem yok.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkaşlar sunny at-7010dcı da stream BM-8300CI 12.01.a5 h/v yazılımı var 1 yıdır çalışıyorum kanal listesi yükleyemiyor-cihazdan alamıyorum.loder de
    0 block down error.....retry
    1 block down error.....retry
    1 block down error.....retry yazıyor
    cihazda faıl yazıyor öyle kalıyor kke+ dosyasını yüklüyor yazılım yüklüyor kanal editörü yüklemiyor birçok forum da araştırdım bir türlü çözemedim
    yüklebilen varsa sevinirim.
    Konu farukk33 tarafından (26-08-2008 Saat 21:49 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı farukk33 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkaşlar sunny at-7010dcı da stream BM-8300CI 12.01.a5 h/v yazılımı var 1 yıdır çalışıyorum kanal listesi yükleyemiyor-cihazdan alamıyorum.loder de
    cihazda faıl yazıyor öyle kalıyor kke+ dosyasını yüklüyor yazılım yüklüyor kanal editörü yüklemiyor birçok forum da araştırdım bir türlü çözemedim
    yardımlarınızı bekliyoruz saygılar

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cihaza reset çek ve orjinal yazılımı at bir sorun olmayacaktır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı farukk33 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kabloyu ters çevir tekrar dene yani pc'deki ucu cihaza cihazdaki ucu pc'ye tak dene büyük ihtimalle düzelecektir

Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri