Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/6 İlkİlk 123456 SonSon
51 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Kanal Editoru Ve Hazır Kanal Listeleri ile İlgili Sorunlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart sunny stream kanal yükleme kesin çözüm

Alıntı farukk33 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkaşlar sunny at-7010dcı da stream BM-8300CI 12.01.a5 h/v yazılımı var 1 yıdır çalışıyorum kanal listesi yükleyemiyor-cihazdan alamıyorum.loder de
    0 block down error.....retry
    0 block down error.....retry
    1 block down error.....retry
    1 block down error.....retry yazıyor
    cihazda faıl yazıyor öyle kalıyor kke+ dosyasını yüklüyor yazılım yüklüyor kanal editörü yüklemiyor birçok forum da araştırdım bir türlü çözemedim
    yüklebilen varsa sevinirim.
    SORUN BAĞLANTI KABLOSU
    Rs232 diye adlandırdığımız iki ucuda dişi kablo kullanmamız gerekiyor. Yazılım yüklemede kullanılan kablolar genellikle standarttır. Ancak Sunny ve Kaon cihazlar için uygun kablo bağlantısı:
    2-3 3-2 5-5
    şeklinde olmalı. Fazla bağlantı Fail hatasına sebeb verebilmektedir. Kulanılmaz diye bir şey yok ama bu şekilde bağlantı en uygun bağlantı olarak kullanılmaktadır.

2--------3
    3--------2
    5--------5
    Yukarıdaki kablolar haricindeki kabloları kes tek tarafı kesersen yine olmuyor 2 taraftada kes.
    2 taraftada sadece 3 koblo kalsın tamamdır..
    cogu kişi *** yüklerken fail hatasıyla karşılaşıyor bunun sebebi rs 232 kablonuz resimde görüldügü gibi 2.3 3.2 5.5 dışında hiç bir şey baglı olmayacak kablonun tek tarafı baglı olsa diger tarafıda iptal etseniz fail hatası ile karşılaşırsınız cünkü tıkanma yapıyor atacagınız *** dosyası fail hatası veriyor kendim tarafımdan test edilmiştir verdigim talimata göre rs 232 kablonuzu yapacaksınız Kesin çözüm budur.
    Konu farukk33 tarafından (28-08-2008 Saat 19:50 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

peki arkadaşım bugüne kadar atıp dururken niye son zamanlarda böle hatalar vermeye başladı + başka pcde attıgımızda sorun yok aynı koblo ile sunny firması destegini çekince cihazdan block eror hatası çok kişide olmaya nbaşladı ne hikmetse

Kullanıcı Bilgi Menüsü

2 mb kaon-sunny kanal editorü pc ye kurulum gerçekleşiyor ancak açmak mümkün değil ne yaptı isem proğramı açamadım. ve doğal olarak stream yazılım yüklemeye cesaret edemiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kendi kanal listesini kendimiz nasıl hazırlayabiliriz varsa resimli olursa iyi olur şimdiden ilginize teşekkürler sunny amstrad ve dğer markalar içinde geçerli

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tenks

Kullanıcı Bilgi Menüsü

forum yöneticisi cevap nerde hani
    illa ki ter4s bi cevap mı vermek lazım sustum bu zamana kadar ama buda fazla artık.
    kanal listesi deniliyor kanal listesi yok yok sa bu bölüm burada ne arıyor arıyorsa çözüm hani bir bölüm veriyorsun giriş yetkiniz yok deniliyor giriş yetkim yoksa bu sitede ne arıyor başkasının reklamını neden yapıyoruz süpersatsak süpersatız yok başkasıysak başkası olalım karar verin artık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı pencilvania Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    illa ki ter4s bi cevap mı vermek lazım sustum bu zamana kadar ama buda fazla artık.
    kanal listesi deniliyor kanal listesi yok yok sa bu bölüm burada ne arıyor arıyorsa çözüm hani bir bölüm veriyorsun giriş yetkiniz yok deniliyor giriş yetkim yoksa bu sitede ne arıyor başkasının reklamını neden yapıyoruz süpersatsak süpersatız yok başkasıysak başkası olalım karar verin artık
    arkadaşım adam gibi konuş kanal listeleri linkte mevcut burası sorunlar bölümü
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

hangisini istiyorsan seç beğen

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı pencilvania Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

arkadaşım hrealde senın okuma yazmada problem var konu başlığını okumadın galiba bide tabi yazmandada problem var bence fazla zorlama kendını burda kurallar çerçevesinde yazacaksan yaz yoksa forumdan atarım.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhaba arkadaşlar ben elektronikciyim 2mb kanal editörü ile yükleme yapabiliyorum, ama benim sıkıntım cihazdan kanal listesini pc.ye kopyalarken cihazda yüklü olmayan kanallar çıkyor karşıma...
    örmeğin sadece türksat'ı kopyalayacağım tv kanalları tamam fakat yüklemediğim halde hotbirt radyo kanalları da liste de çıkyor. aklım almadı nasıl yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum...

10. 23-05-2009, 11:38

Sebep
    flood

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı DİGİTAL_17 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhaba arkadaşlar ben elektronikciyim 2mb kanal editörü ile yükleme yapabiliyorum, ama benim sıkıntım cihazdan kanal listesini pc.ye kopyalarken cihazda yüklü olmayan kanallar çıkyor karşıma...
    örmeğin sadece türksat'ı kopyalayacağım tv kanalları tamam fakat yüklemediğim halde hotbirt radyo kanalları da liste de çıkyor. aklım almadı nasıl yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum...

cihazı resetleyip yeniden liste oluşturduktan sonra tekrar deneyin

Sayfa 4/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri