Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
53 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kanal Editoru Ve Hazır Kanal Listeleri ile İlgili Sorunlar

Threaded View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart sunny stream kanal yükleme kesin çözüm

Alıntı farukk33 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkaşlar sunny at-7010dcı da stream BM-8300CI 12.01.a5 h/v yazılımı var 1 yıdır çalışıyorum kanal listesi yükleyemiyor-cihazdan alamıyorum.loder de
    0 block down error.....retry
    0 block down error.....retry
    1 block down error.....retry
    1 block down error.....retry yazıyor
    cihazda faıl yazıyor öyle kalıyor kke+ dosyasını yüklüyor yazılım yüklüyor kanal editörü yüklemiyor birçok forum da araştırdım bir türlü çözemedim
    yüklebilen varsa sevinirim.
    SORUN BAĞLANTI KABLOSU
    Rs232 diye adlandırdığımız iki ucuda dişi kablo kullanmamız gerekiyor. Yazılım yüklemede kullanılan kablolar genellikle standarttır. Ancak Sunny ve Kaon cihazlar için uygun kablo bağlantısı:
    2-3 3-2 5-5
    şeklinde olmalı. Fazla bağlantı Fail hatasına sebeb verebilmektedir. Kulanılmaz diye bir şey yok ama bu şekilde bağlantı en uygun bağlantı olarak kullanılmaktadır.

2--------3
    3--------2
    5--------5
    Yukarıdaki kablolar haricindeki kabloları kes tek tarafı kesersen yine olmuyor 2 taraftada kes.
    2 taraftada sadece 3 koblo kalsın tamamdır..
    cogu kişi *** yüklerken fail hatasıyla karşılaşıyor bunun sebebi rs 232 kablonuz resimde görüldügü gibi 2.3 3.2 5.5 dışında hiç bir şey baglı olmayacak kablonun tek tarafı baglı olsa diger tarafıda iptal etseniz fail hatası ile karşılaşırsınız cünkü tıkanma yapıyor atacagınız *** dosyası fail hatası veriyor kendim tarafımdan test edilmiştir verdigim talimata göre rs 232 kablonuzu yapacaksınız Kesin çözüm budur.
    Konu farukk33 tarafından (28-08-2008 Saat 19:50 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri