Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/6 123456 SonSon
51 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kanal Editoru Ve Hazır Kanal Listeleri ile İlgili Sorunlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Kanal Editoru Ve Hazır Kanal Listeleri ile İlgili Sorunlar

Kanal Editorleri,listeleri hakkındaki sorunları / çözümleri burada paylaşalım..
    Konu HCakir tarafından (20-11-2008 Saat 21:06 ) değiştirilmiştir.

2. 14-02-2008, 15:31

Sebep
    Cihazınızla ilgili bölüme bakınız..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam benim cihaz sunny at-7010 dcı sadece Cfg_KAON kanal yükleme loderi ile yükleme yapıyor kaon ve sunny yazılımı yüklü iken yüklüyor.stream yazılımı yükledigimde kanal listesini atıyorum yükledikten sonra cihaz kapanıp açılın ca listeyi ve frekanslarını atmamış oluyor,fakat cihazdan listeyi alıyor. başka yükleme loderlerini deniyorum hiçbiri olmuyor.fail hatası çıkıyor yükleme yapmıyor liste almıyor acaba nedendir.saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı farukk33 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ustam benim cihaz sunny at-7010 dcı sadece Cfg_KAON kanal yükleme loderi ile yükleme yapıyor kaon ve sunny yazılımı yüklü iken yüklüyor.stream yazılımı yükledigimde kanal listesini atıyorum yükledikten sonra cihaz kapanıp açılın ca listeyi ve frekanslarını atmamış oluyor,fakat cihazdan listeyi alıyor. başka yükleme loderlerini deniyorum hiçbiri olmuyor.fail hatası çıkıyor yükleme yapmıyor liste almıyor acaba nedendir.saygılar
    Gerekli cevap diğer yazdığınız konuda verilmiştir,sorunuzu bir konuya yazmanız yeterlidir..
    Konu HCakir tarafından (26-06-2008 Saat 11:05 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı farukk33 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    burda hata yapıyorsunuz işte cıhazın üzerinde stream yazılımı varsa buna kanalları stream kanal editörü ile yukleyeceksiniz ama cıhazınızda mavi menülü sunny yazılımı varsa 2 mgbayt editör ile yüklenecek kanal listesi sevgili@faruk33

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sunny at-7010 dcı BM-8300CI_HW-12.01.A5_Fech-080229_EMU-5.8.197 yüklü
    cihaz: sunny 7010
    h/w : 12.01.A5
    Stream ( Hemco ) Channel Editoru ile yüklemeye çalışıyorum yine cihazda faıl yazıyor yüklemiyor acaba bilgisayarla cihaz arasındaki kablo uyumsuzmu yoksa ama yalım ve Cfg_KAON kanal yükleme loderi ile kablo uyumlu. saygılar

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kablo uyumsuz olsa;fail olduğunu göremez...Hemco editör dene ama seçenek cı yap
    olmazsa diğer hemco editörü dene...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sunny at-7010 dcı BM-8300CI_HW-12.01.A5_Fech-080229_EMU-5.8.197 yüklü
    cihaz: sunny 7010
    h/w : 12.01.A5
    Stream ( Hemco ) Channel Editoru ile yüklemeye çalışıyorum yine cihazda faıl yazıyor yüklemiyor acaba bilgisayarla cihaz arasındaki kablo uyumsuzmu yoksa ama yalım ve Cfg_KAON kanal yükleme loderi ile kablo uyumlu. saygılar
    Al arkadaşım bunu kullan ilk önce model yazan yerden fta'yı seç
    Konu HCakir tarafından (02-04-2008 Saat 20:07 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta sunny 7010 dcı kullanıcısıyım.cihaza hazır kanal yüklemek için kullandığım programlar kurulmuyor uyumluluk derecesini de ayarladım(98/windows me) autoexe dosyasını zip çıkarıp windows/sistem32 klasörünün içine attım yine de kanal yükleme programlarını bilgisayara kuramadım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.parametre hatası veriyor.daha önce defalarca kullandığım yükleme programlarıydı ilk defa böyle birşeyle karşılaştım
    Konu alikonder tarafından (29-06-2008 Saat 00:03 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı alikonder Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    usta sunny 7010 dcı kullanıcısıyım.cihaza hazır kanal yüklemek için kullandığım programlar kurulmuyor uyumluluk derecesini de ayarladım(98/windows me) autoexe dosyasını zip çıkarıp windows/sistem32 klasörünün içine attım yine de kanal yükleme programlarını bilgisayara kuramadım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.parametre hatası veriyor.daha önce defalarca kullandığım yükleme programlarıydı ilk defa böyle birşeyle karşılaştım
    Hangi channel editoru kurmaya çalışıyorsunuz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam , kaon editörünü ,Sunny_Channel_Editor_Tr,Sunny_1Mb_Kanal_Editor,Kaon-Sunny-2mb-Kanal_-Editörü,KAON KANAL EDİTÖRÜ bunları denedim olmadı teşekkürler

Sayfa 1/6 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri