Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: efsane futbolcu pele türkiyede

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart efsane futbolcu pele türkiyede

Pele Türkiye'de !..

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu olarak kabul edilen Pele, İstanbul'a geldi !.. Siyah İnci'nin gelişini havaalanında büyük zidihama yol açtı !..

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda başlayan ''Perakende Günleri'07''de, yarın ''Sürdürülebilir Başarı'' başlıklı bir konferansa katılacak Edson Arantes do Nascimento Pele, saat 16.00'da Atatürk Havalimanı'na geldi. VIP salonunda bir süre dinlenen Pele, alandan ayrılırken, havalimanında kendisini bekleyen basın mensuplarının çokluğu karşısında şaşırdığını belirterek, ''Bu kadar gazeteci benim için mi'' dedi.

Pele, bir gazetecinin, Türkiye-Bosna Hersek maçı hakkında görüşlerini sorması üzerine, ''Türkiye popüler bir takım. Umarım kazanır. İyi şanslar diliyorum'' şeklinde yanıt verdi.

Türkiye'deki futbol ve Brezilyalı futbolcularla ilgili bir soruyu da Pele, ''İyi futbol adamları var. Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico'yu beğeniyorum'' diye yanıtladı. Pele daha sonra Atatürk Havalimanı'ndan ayrıldı.

Pele, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda yarın saat 17.00'de başlayacak, ''Sürdürülebilir Başarı'' başlıklı panelde konuşacak.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hoş gelmiş TÜRKİYEYE paylaşım için sağol

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri