Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: goldmaster 8210 ve benzer seri

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Smileys Allgemein 087 goldmaster 8210 ve benzer seri

dostlar 8210 serisi eskidi ve sanırım artık yazılım filan çıkmaz konu tps ile ilgili diğer bir kaç kanal kosavalı üstadın gayretlerile haloluyor ama firmadan halen tık yok.Acaba bilgisi olan varmı goldmaster sektörde küçülmeyemi gitti yoksa stratejimi değiştirdi.yok yeni bir cihaz alıcam ama goldmater yine mağdur eder diye iyice düşünüyorum ne alayım diye

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı uuffuukk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    dostlar 8210 serisi eskidi ve sanırım artık yazılım filan çıkmaz konu tps ile ilgili diğer bir kaç kanal kosavalı üstadın gayretlerile haloluyor ama firmadan halen tık yok.Acaba bilgisi olan varmı goldmaster sektörde küçülmeyemi gitti yoksa stratejimi değiştirdi.yok yeni bir cihaz alıcam ama goldmater yine mağdur eder diye iyice düşünüyorum ne alayım diye
    Bence next al derim next 2000 cx fiyatıda uygun aslında sorun yasamazsın
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

A29

Alıntı Kosavalı® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bence next al derim next 2000 cx fiyatıda uygun aslında sorun yasamazsın
    eyvallah kosavalı aldım abime zaten 5 ay oldu tıkır tıkır çözüyor ama diyorum iki yıl devam edermi yazıl desteği yoksa oda goldmaster gibi tüyermi yazılım işinden
    saol önerin için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben gm kullanıyorum.9400vcı serisi tavsiye ederim.memnunum gayet

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı uuffuukk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    eyvallah kosavalı aldım abime zaten 5 ay oldu tıkır tıkır çözüyor ama diyorum iki yıl devam edermi yazıl desteği yoksa oda goldmaster gibi tüyermi yazılım işinden
    saol önerin için
    Olabilir bu piyasa işi malesef. Bir model cıkınca digeri unutuluyor nextinde unuttugu modelleri var mesela next 2005 serisi normal board- next 8000 serisi gibi
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aslında yazılımı uluslarararası olan cihazları tavsiye ederim...Ve mesela u-ma-tu IQ...Hem ucuz hem de iş görüyor.
    Amstrad 15200 serisi...
    Korax 16400-44400
    next 2005
    ve 2005 next kalmadı ama sunny-finest gibi kardeş yazlımlıları yani kısacası tüm KAON tabanlılar,ilk tercihimdir...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaslar kolay gelsın benımde bır bas belası 8210 num var yazılım guncelledım fakat uyudu alıcısını ac kapa yaptıgım zaman tv 16:9 moduna gecıyor yayını buldıgı zaman normal 4:3 moda gecıyor yazılım guncellemeden once bu sekılde bı problemım yoktu yazılım kaynaklı problem olabılır mı kolay gelsın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bahti Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaslar kolay gelsın benımde bır bas belası 8210 num var yazılım guncelledım fakat uyudu alıcısını ac kapa yaptıgım zaman tv 16:9 moduna gecıyor yayını buldıgı zaman normal 4:3 moda gecıyor yazılım guncellemeden once bu sekılde bı problemım yoktu yazılım kaynaklı problem olabılır mı kolay gelsın
    Menuden osd ayalarından yada cıkış ayarlarında4:3 yap ve hafızaya kaydet sorun düzelir.
    Kullandıgım ekipmanlar;

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri