Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Hangi banka ne kadar kredi kartı aidatı alıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı umuter Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

YOK HEMEN GELİYOR MAİL OLARAK CEVABI YARIN GELİR cevaplar merak etme eğer gelmezse o zaman ararım sağol
    bende mail attım cevap mektup olarak geldi bu konuda

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dostlar buyrun bankaları protesto etmeye.ÇÜNKÜ..bir yılda 2 defa hesap işletim üçreti(54 tl= 1 defa hesap ekstra üçreti(25 tl) kredi kart üçreti (35 tl) yani 114 tl para alıyorlar.iadesini istediğinde geriye veriyorlar istemez isen kasaya selamlar genel hesapları kapatalım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Benim finansbank hesapım var kart aidatı almışlardı telefon ettim iade ettiler bilginize..
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Benim finansbank hesapım var kart aidatı almışlardı telefon ettim iade ettiler bilginize..
    bendede vardı finanskart yıllık kart ücreti almişlardı.iptal etmediler yıllık ücreti.bende kartı iptal ettim.2 sene oluyor nerdeyse.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

2016 şubat ayında maximum kredi kartıma 49tl aidat yansıdı, aradım iş bankasını kesinlikle iade edemeyiz dediler. şubeye yolum düştü, oradada iade edemeyiz dediler.
    Bu seneki aidat gelmeden önce aradım bankayı kartımı kapatın dedim, neden dediler, aidat vs artık iadeniz yokmuş. kullanmıcam kartı kapatın dedim. Baktımki 49 tl iademi verdiler

aynı şekilde garanti bonus kartımada 80 tl iadat yansımıştı, aradım iade edemeyiz fakat 55 tl bonus verebiliriz size dediler. kabul ettim..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Vakıfbank/ hcsb bank ve deniz bank kartlarını kulanıyorum kart aidatı önce ekstraya yansıtıyorlar bende telefon ediyorum sonuç olarak iade ediyorlar daha bu sene aidat yansımadı bekliyorum.
    goldmaster sg2100 disegc motorlu 110 cm çanakla 90 East den 34.5 West kadar 46 adet uydu dreambox hd 800 se orijinal
    4 sabit antenle humax 5400 ze

Uydular.90.85.74.70.68.66.62.60.54.53/52.5/52.50.46.45.42.39.36.33.32.31.30.28.26.23.21.19.16.13.10.9.7.5.3.1.dogu
    34.30.22.20.15.14.8.7.4.3.01. batı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kart aidati alan bankadan sogurum su ana kadar teb bankasindan alamadim sadecentarihe not ettim gunu gelince kapatirim tebi

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yapıkredi her sene iptal ediyor inşallah bu senede iptal ederler Temmuz da

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ziraaten ,ve türkiye finanstan kartım var ikisinede baştan konuştum ,almıyorlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı pencere77 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    vakıfbank ve bankasya yıllık kart ücreti almıyor bilginiz olsun.
    vakıf ban alıyor bana almıyacagız dedıgı alde aldı ve kartı bankada kırdım kapattım sonra tam 30 sefer aradılar kartı acalım ve 80 lıra verelım dıye 3 kart kullanıyorum pegasus ve fıleks kartlarını kullanıyom ucret yok

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri