Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Hangi banka ne kadar kredi kartý aidatý alýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

çoðu itirazý kabul ediyorlar, ben akbank ve yapýkrediye itiraz ettim, iade ettiler kart ücretini

Kullanýcý Bilgi Menüsü

evet, kartým iptal ettireceðim diye bastýrýrsanýz paranýzý çoðu kez iade eden bankalar var...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý pencere77 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    neymiþ "ben özel özel müþteriymiþim bana özel kampanyaymýþ" ben inanmadým bana özel olduðunu.usta müþteri hizmetlerini ara ben özel biriyim banada 1200 ytl 3 aylýk teklif sunun de.sunarlar.benim arkadaþa 90 günde 750 ytl teklif sunmuþlar.
    Alýntý pencere77 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bence müþteri hizmetlerini ara.sonucu bildir ne diyecekler sana bakalým

ustam ben zaten her ay 4000 ytl civarýnda geçiyorum 3 aya gerek yok ki dur ben bi arayayým bakalým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý umuter Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ustam ben zaten her ay 4000 ytl civarýnda geçiyorum 3 aya gerek yok ki dur ben bi arayayým bakalým
    ara bakalým.sana ne diyecekler sanada 1200 veya 700 yada 750 diyeceklerdir.sonucu bekliyorum bir an önce.müþteri hizm. aradýðýnda önce 3 e sonra tekrar 3 tuþla direk müþteri hizm. baðlan.fazla ses kaydý dinlememiþ olursun.þunun için 2 þunun için 5 þunuun için 4 gibi saygýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

mail attým ykb ye ve garantiye cevap gelir ordan bakalým ne diyecekler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý umuter Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    mail attým ykb ye ve garantiye cevap gelir ordan bakalým ne diyecekler
    mail attýysan yazý ile sana cevap bildiriler adresine posta gelir 1 hafta içinde.bence en güzeli tlfnla açýp sormak halletmek.

bir önceki mesajýma bak.tel ile ara ardýndan 3 sonra tekrar 3 e bas iþi hallet

Kullanýcý Bilgi Menüsü

mail attýysan yazý ile sana cevap bildiriler adresine posta gelir 1 hafta içinde.bence en güzeli tlfnla açýp sormak halletmek.

bir önceki mesajýma bak.tel ile ara ardýndan 3 sonra tekrar 3 e bas iþi hallet

YOK HEMEN GELÝYOR MAÝL OLARAK CEVABI YARIN GELÝR cevaplar merak etme eðer gelmezse o zaman ararým saðol

Kullanýcý Bilgi Menüsü

YOK HEMEN GELÝYOR MAÝL OLARAK CEVABI YARIN GELÝR cevaplar merak etme eðer gelmezse o zaman ararým saðol
    daha öncekinde kart ücretiyle ilgili mail attým bana yazýlý cevap geldi.

genede sen bilisin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

benim vadesiz hesabýmdan kestikleri paralar haram zýkkým olsun. bunlar yýl sonunda bi de utanmadan ne kadar kar ettiklerini gururla açýklýyorlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kalamalka Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    benim vadesiz hesabýmdan kestikleri paralar haram zýkkým olsun. bunlar yýl sonunda bi de utanmadan ne kadar kar ettiklerini gururla açýklýyorlar.
    en iyisi ziraat bank. 3 aylýk ortalama(hesabýndaki) 50 ytl üzerindeyse yýllýk hesap iþletim ücreti almýyorlar.

Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri