Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Hangi banka ne kadar kredi kartý aidatý alýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý umuter Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

YOK HEMEN GELÝYOR MAÝL OLARAK CEVABI YARIN GELÝR cevaplar merak etme eðer gelmezse o zaman ararým saðol
    bende mail attým cevap mektup olarak geldi bu konuda

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dostlar buyrun bankalarý protesto etmeye.ÇÜNKÜ..bir yýlda 2 defa hesap iþletim üçreti(54 tl= 1 defa hesap ekstra üçreti(25 tl) kredi kart üçreti (35 tl) yani 114 tl para alýyorlar.iadesini istediðinde geriye veriyorlar istemez isen kasaya selamlar genel hesaplarý kapatalým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Benim finansbank hesapým var kart aidatý almýþlardý telefon ettim iade ettiler bilginize..
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Serkan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Benim finansbank hesapým var kart aidatý almýþlardý telefon ettim iade ettiler bilginize..
    bendede vardý finanskart yýllýk kart ücreti almiþlardý.iptal etmediler yýllýk ücreti.bende kartý iptal ettim.2 sene oluyor nerdeyse.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

2016 þubat ayýnda maximum kredi kartýma 49tl aidat yansýdý, aradým iþ bankasýný kesinlikle iade edemeyiz dediler. þubeye yolum düþtü, oradada iade edemeyiz dediler.
    Bu seneki aidat gelmeden önce aradým bankayý kartýmý kapatýn dedim, neden dediler, aidat vs artýk iadeniz yokmuþ. kullanmýcam kartý kapatýn dedim. Baktýmki 49 tl iademi verdiler

ayný þekilde garanti bonus kartýmada 80 tl iadat yansýmýþtý, aradým iade edemeyiz fakat 55 tl bonus verebiliriz size dediler. kabul ettim..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Vakýfbank/ hcsb bank ve deniz bank kartlarýný kulanýyorum kart aidatý önce ekstraya yansýtýyorlar bende telefon ediyorum sonuç olarak iade ediyorlar daha bu sene aidat yansýmadý bekliyorum.
    goldmaster sg2100 disegc motorlu 110 cm çanakla 90 East den 34.5 West kadar 46 adet uydu dreambox hd 800 se orijinal
    4 sabit antenle humax 5400 ze

Uydular.90.85.74.70.68.66.62.60.54.53/52.5/52.50.46.45.42.39.36.33.32.31.30.28.26.23.21.19.16.13.10.9.7.5.3.1.dogu
    34.30.22.20.15.14.8.7.4.3.01. batý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kart aidati alan bankadan sogurum su ana kadar teb bankasindan alamadim sadecentarihe not ettim gunu gelince kapatirim tebi

LG-H818 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yapýkredi her sene iptal ediyor inþallah bu senede iptal ederler Temmuz da

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ziraaten ,ve türkiye finanstan kartým var ikisinede baþtan konuþtum ,almýyorlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý pencere77 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    vakýfbank ve bankasya yýllýk kart ücreti almýyor bilginiz olsun.
    vakýf ban alýyor bana almýyacagýz dedýgý alde aldý ve kartý bankada kýrdým kapattým sonra tam 30 sefer aradýlar kartý acalým ve 80 lýra verelým dýye 3 kart kullanýyorum pegasus ve fýleks kartlarýný kullanýyom ucret yok

Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri