Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: *** View XXX Yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart *** View XXX Yardım

birkaç gün önce yayın olduğu halde durduk yere sinyal az almaya başladı ve görüntü gitti.hortbird sinyalimde hiç bir sorun olmadığı halde XXX izleyemez oldum.Kanalı silip tekrar tarattım bu seferde kanalı bulamıyor.ne yapmam gerek yardımcı olabilirmisiniz ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cihaza komple fabrike ayarlarına geri döndürdün birde öyle taratın
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Başka giden kanalın varmı,birde kablonda ek varmı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Kosavalı® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Cihaza komple fabrike ayarlarına geri döndürdün birde öyle taratın
    teşekkürler Kosavalı dediğini yaptım düzeldi saolasın.

iyi çalışmalar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

*** view xxx de sorunmu var yine gitti yeniden fabrika ayarlarına dön deyip tarattım kanal listemde çıkmıyor ama ona tür bir baska kanal çıktı suan test yayında gösteriyor.bilgisi olan varmı.

Kanal Adı : S e xxx

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Diab Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    *** view xxx de sorunmu var yine gitti yeniden fabrika ayarlarına dön deyip tarattım kanal listemde çıkmıyor ama ona tür bir baska kanal çıktı suan test yayında gösteriyor.bilgisi olan varmı.

Kanal Adı : S e xxx
    *** view kanalı su an gitti
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Kosavalı® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    *** view kanalı su an gitti
    teşekkürler.desene baktığımız hortbird de bir o kanal vardı oda mefta oldu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Diab Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    teşekkürler.desene baktığımız hortbird de bir o kanal vardı oda mefta oldu
    Evet mefta.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

se xxx kanalı tanıtım yaparken üst kısımda sky diye biryazı var.ama italyan sky dijital paketin yayınıda olabilir......

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı 62400 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    se xxx kanalı tanıtım yaparken üst kısımda sky diye biryazı var.ama italyan sky dijital paketin yayınıda olabilir......
    Olabilir. Sonucta *** view de italianın kanalı
    Kullandıgım ekipmanlar;

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri