Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
30 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Kaon 13.42.65-13.42.6D-13.41.AD

Kullanıcı Bilgi Menüsü

8300 steream yükledim otomatik horbird uydusu yok oldu nasıl yüklerim anlatana şindiden teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ismailka53 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    8300 steream yükledim otomatik horbird uydusu yok oldu nasıl yüklerim anlatana şindiden teşekkürler.
    Cihazınıza hazır kanal listesi yükleyiniz..!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ismailka53 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    imzamdaki kanal listesini yükle

Kullanıcı Bilgi Menüsü

denenmiş olması lazım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mertcan25 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    denenmiş olması lazım
    13 42 65 denedim tps auto olmadı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hayırlı akşamlar ustalar
    13 42 65 uz mr çakılı modüllü cıhazım var.radiac tools ile keyleri güncelleyerek bazı absat kanalları polsat piremire star. TPS hariç hepsi açılmakta
    ustalar yardım bizim cihazları yazılım yokmu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

uvey evlat muamelesi goruyoruz alıba yetım kaldık.....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende Digix 13.42.65 yazılımı yüklü dün açmadı bu gün açıldı fakat oto gibi değil sanki kendileri yani TPS serbest bıraktı gibime geliyor. Çünkü dolaşıp tekrar geldiğimde sanki kanalı terketmemişim gibi açılıyor. Bilgilerinize paylaşalım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı karciliadem Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hayırlı akşamlar ustalar
    13 42 65 uz mr çakılı modüllü cıhazım var.radiac tools ile keyleri güncelleyerek bazı absat kanalları polsat piremire star. TPS hariç hepsi açılmakta
    ustalar yardım bizim cihazları yazılım yokmu
    Digix 13.42.65 cihazımda aralık mavi menülü yazılım var.Polsatlar keyler girilerek zaten ok.ABSAT lar epeydir açıldı kendiliğinden.TPS ler bu gün serbest bırakıldı eski sisteme döndüler şimdilik açık.Nereye kadar gider bilinmez.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

birde thor u destekleyen yazılım bulsak ne kadar güzel olurdu.(h/w 13.42.65)

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri