Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Gm 7400 Cim (12.03.a5)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Gm 7400 Cim (12.03.a5)

Slm.arkadaşlar sizce bu cihazların çözebileceği yeni bir kanal gelirmi? Free xt tv, sonra Fullx, en son viev xxx şimdi ... yoksa çöpe mi atacaz yorumlarınızı bekliyorum. Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam arkadasim,

bendede ayni cihazdan var,modülü iptal edip 12.01.A5 e dönüstürebiliyorsun,
    sonrada stream yazilimi yükleyip hotbird ten cogu sifreli kanali izleyebiliyorsun,otomatik sifreleri cözüyor.

ama onun disinda cokfazla bisey bekleme bence cok fazla yeni cihaz varken eskilere yeni yazilimlar cikacagini sanmam.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım emu desteği yok ancak cihazının modülünü iptal edeceksin ama son zamanklrdada 12.01.A5 lerde yazılım yok. cihazını modülüne gelince sky modüller için her zaman bir adet ***** kanal oluyor bu seneki güncellemeded büyük bir ihtimal olacaktır ama en fazla bir olur fazlası olmaz.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende de war 7400 cım peki nsl ıptal edebılırız acıklama yaparmısınız İptal edeyım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tyn89 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bende de war 7400 cım peki nsl ıptal edebılırız acıklama yaparmısınız İptal edeyım

aşağıdaki linki işncele arkadaşım anlatım ve şema mevcut.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ya arkadaşlar kafama birşey takıldı. Şimdi 12.03.a5 i örnek gösterelim 20 ye yakın marka cihaz var ama sadece isimleri farklı, yani cihaz aynı cihaz tüm özellikler aynı. şimdi bazı cihazlara 2005 yılından beri yazılım çıkmıyor, ama her geçen gün aynı yazılıma bir sürü özellik eklenip forumlara ekleniyor. Yani demek istediğim yazılım aynı ama bazı markaların yazılımları editlenip, ab sat gibi paketler çözdürülüyor, örneğin ben goldmaster menüsünü beğeniyorum ama menü o kadar eski ki insanın midesini bunaltıyor, öbür taraftan kaoun ve sunny hemen hergün editleniyor. Bunları fabrikamı çıkartıyor yoksa ustalarmı? Ben bunu anlayamadım. Sunny ve kaounda oluyorda neden goldmasterde olmasın? Biri tamin edici bir açıklama yaparsa sevinirim. Teşekkürler. Ben şahsen ömür boyu garantili olan goldmaster cihazımı 90 ytl lik bir cihaza dönüştürmeyi gururuma yediremiyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mekan73 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ya arkadaşlar kafama birşey takıldı. Şimdi 12.03.a5 i örnek gösterelim 20 ye yakın marka cihaz var ama sadece isimleri farklı, yani cihaz aynı cihaz tüm özellikler aynı. şimdi bazı cihazlara 2005 yılından beri yazılım çıkmıyor, ama her geçen gün aynı yazılıma bir sürü özellik eklenip forumlara ekleniyor. Yani demek istediğim yazılım aynı ama bazı markaların yazılımları editlenip, ab sat gibi paketler çözdürülüyor, örneğin ben goldmaster menüsünü beğeniyorum ama menü o kadar eski ki insanın midesini bunaltıyor, öbür taraftan kaoun ve sunny hemen hergün editleniyor. Bunları fabrikamı çıkartıyor yoksa ustalarmı? Ben bunu anlayamadım. Sunny ve kaounda oluyorda neden goldmasterde olmasın? Biri tamin edici bir açıklama yaparsa sevinirim. Teşekkürler. Ben şahsen ömür boyu garantili olan goldmaster cihazımı 90 ytl lik bir cihaza dönüştürmeyi gururuma yediremiyorum.

arkadaşım goldmaster bu yola topfield ile beraber çıktı ve halen devam ediyor topfield de emuda destek yoktur goldmasterde turkiyeden koreye doğru bağlantıları ile yazılım işini götürmeye çalışıyor ama tatmin edicideğil.

goldmaster turkiyede geçen seneye kadar liderdi ama bu sene artık next ve lınux tabanlı cihazlar zirvede.

yazılım editleme işine gelince goldmasterin 7400 modelleri kaon tabanlıdır. sunny ora hemco ve nexttin bir kaç modeli kaon boardlarını kullanmaktadır. kaon yazılımları bin uzantlıdır ve editlemesikolaydır türkiyede bir ka arkadaş dil ekleme ve bir kaç basit algo ekleyebilmekte ama bu işte ispanyolla ve dubaide buluna bir kişi var onlar bu işte gayet iyiler tabi buişin ana merkez i kore sonuçte er şey onların elinden çıkıyor isteseler yazılımı elletttırmezler.

arkadaşımcihazını değiştirip değiştirmemek sana kalmış selametle.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Evet arkadaşlar, bu cihazın en son yazılımı ve loaderi hangisi? Bilgisi olan var mı? Link verebilirmisiniz. Şimdiden teşekkürler.... 12.03.a5 için..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mkenan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Evet arkadaşlar, bu cihazın en son yazılımı ve loaderi hangisi? Bilgisi olan var mı? Link verebilirmisiniz. Şimdiden teşekkürler.... 12.03.a5 için..
    Arkadaşım en son yazılımı gecen senenin var.Ve bir işe yaramaz.İçindeki modulu iptal edersen 1201 a5 yazılımı atabilirsin
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba arkadaşlar yeni bir konu açma gereği duymadım. ( Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ) adresinden (R_KaonerosG_HW-12.03.A5_Fech-060801_SW-04.00.01_EMU-5.8.139_CA-2.2.3_WWW.SAT.US) 12.03.a5 için bir dosya var sw:04.00.01 olarak görünüyor acaba bu yeni bir yazılımmıdır cihazlarımıza yükleyebilirmiyiz, yoksa başka bir şeymi, bilgisi olan varsa bizimle paylaşabilir mi?

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri