Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
40 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Menemen Olayı'nı Unutmayın....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı osmann Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kadir mısıroğlu nun kitabını hepinize tavsiye ederim. yalan söyleyen tarih utansın kitabını okuyunuz...Leyla rumuzlu arkadaş kaynak olmaya bilir ama kadir mısıroğlu sağlam bir kaynaktır. yazdığı kitabın kaynaklarıda kitabında mevcut. o zaman menemen neymiş daha iyi anlarsınız...selametle...

kitabını okumadım ama youtubede videosunu seyredip nasıl biri olduğu konusunda fikir edinebilirsiniz.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu ahmeTTaşar tarafından (25-12-2007 Saat 16:00 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu olay bence çok saptırılmış bi kere o eylemi yapanlar müslüman olsaydı allahın(cc) verdiği canı allahın(cc) aldığını bilirlerdi bunlar bence diyer ülkelerin isteklerini yapan ve kargaşa bölücülük yapan teröristlerdir din adı altında böle bişey yapılamıycağını herkez anlar herhalde..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

A29

Cok tesekkur ederim bu duyarli davranisinizdan dolayi Menemeni sehit Kubilayi nasil unuturuz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ahmeTTaşar Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kitabını okumadım ama youtubede videosunu seyredip nasıl biri olduğu konusunda fikir edinebilirsiniz.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    benim makina kısıtlı you tube yi açamıyorum.
    ama ne demek istediğinizi de anlamadım nedir?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı emmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar, tarihteki kara bir lekeyi müslümanlara bir saldırı olarak nitelemeye çalışıyorlar. Şimdi sizlere bir soru: Şimdiye kadar hiçbir yobaz öldürüldü mü? Veya bir saldırıya uğradı mı? Gerçek müslüman vatandaşlarımız bu sorunun muhatabı değildir. Ama bakıyoruz çok uzaklara gitmeye gerek yok; 70'li yıllarda Kahramanmaraş'ta, Çorum'da ve Sivas'ta yapılan katliamlarda acaba kimler rol aldılar. Kimse duyduğunun duyduğunu gerçekmiş gibi burda yanlış bilgiler vererek üyelerimizi kandırmaya çalışmasın. Menemen olayı genç cumhuriyete karşı yapılan bir ayaklanmaydı. Şimdi Leyla nikli erkek mi kadın mı olduğu belli olmayan kişi ve onun avukatlığına soyunmuş üyeler; sizin burada ne amaçla bulunduğunuzu biliyorum. Siz gidin bu yalanlarınızı ABD'de CIA korumasında orada ikamet eden ve "Ilımlı İslam Projesinin" Türkiye taşeronlunu yapan adamın sitelerinde yapın. Bu cumhuriyet cami önlerinde dilenilerek tvler ve medya kurulur gibi kurulmadı. Cumhuriyet gazetesini finanse eden güç diye kimden bahsediliyor acaba? Sakın o güç ATATÜRK olmasın? O zamanlar "Zaman" gibi gazeteler yokmuş. Tabii o zamanlar ABD'nin uşaklığına soyunmuş gazete bulunamazdı. Aklınızın ve fikrinizin yetmediği konuları başkalarından alıntı yaparak yalan yanlış bilgi verme yeri değil burası. Dediğim gibi hadi gidin söylediğim o sitelerde bunları bol bol anlatın.

tek bir şey söyleyeceğim...verdiğin cevap için teşekkürler kardeşim..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kubilayı ve menemen hadisesini nasıl unutabilirizki
    sağol

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı osmann Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kadir mısıroğlu nun kitabını hepinize tavsiye ederim. yalan söyleyen tarih utansın kitabını okuyunuz...Leyla rumuzlu arkadaş kaynak olmaya bilir ama kadir mısıroğlu sağlam bir kaynaktır. yazdığı kitabın kaynaklarıda kitabında mevcut. o zaman menemen neymiş daha iyi anlarsınız...selametle...
    okudum biliyorum o kitabı radikallerin başucu kitaplarından biridir herşeye bir kulp bulunmuştur o kitapda bize öğretilen herşeyin yalan ve saptırma olduğunu yazar ben o yollardan geçtim biliyorum o fikirlerle bir yere varılamaz olduğunu çoktan anladım iyi anla yanlız islamiyetle bir ilgi ve alaka kurulmaya kalkınmasın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

silindi
    Konu ibalaban tarafından (03-10-2015 Saat 22:25 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İbalaban kardeş ellerine ve yüreğine sağlık bu belgeyi bulup buraya, taşıdığın için. Bazılarının üç-beş çapulcu dediklerinin kimler olduğunu inşallah okurlarda çevrelerine at gözlüğü ile bakmazlar. Belgeyse alın size devletin belgeleri. Okuyun ve ibret alın. Ama biliyorum siz böyle uzun metinleri okuma zahmetine katlanmazsınız. Hatta öyle katlanmazsınız ki kendi kopyala-yapıştır yazılarınızı bile okumazsınız. Sadece başlığına bakıp bir-iki cümlelik yorum yaparsınız. Nerden mi biliyorum? Yıllardır sizi izliyorum forumlarda da oradan biliyorum.
    Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben bunların hiç birine inanmıyorum.leyla nın yazdıklarına nispeten katılıyorum.amma şu andaki DERİN DEVLET denilen şey O zamanlarda da vardı.örneğin sincan.daha bircoğu var da kısaca.tarafsız bir hükümet gelir ise ve sol görüşlü arkadaşlar da hükümeti kabul eder ise TÜM İSYANların altında SOL kesim cıkacak.çünkü bu kişiler dış mihrakların palavra ve ülkemizi bölmek için her yola baş vuruyorlar.TÜRKÜZ TÜRK KALACAĞIZ VATANIMIZI ASLA BÖLDÜRMEYECEĞİZ.ülkemizi asla sol a teslim etmeyeceğiz.sol şu anda uyduracak bir şey bulamadı.. başladı kendisini yemeğe örneğin BAYKALa tuzak. menemen olayıda bunun benzeri.
    Konu fakara tarafından (03-01-2011 Saat 09:12 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri