Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 11/18 İlkİlk ... 23456789101112131415161718 SonSon
176 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: KaonTeam 5.8.194 Tps Au & Digi Tv - Premiere OK

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hangi kanalalrın açıldığını yazarsan sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı senol_30 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    onuda denedim olmuyor
    üstad yine donmalar devam ediyo
    hem stream
    hem sunny
    hemde kaonda
    yinede eline saglık herkese yardımda bulnuyorsun
    saygılar
    Rica ederim abi sizin gibi üyelerimiz oldukça bizler burada sizlere yardım için bulunacağız ,Düşüncelerini için teşekkürler.

@cerazem

Forum kurallarını acilen okumanı tavsiye ediyorum bi mesaj yazıyorsun arkasından yok mu cevap verebilecek diye 3 tane daha az sabret bekle mutalaka cevap yazılacaktır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cerazem Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hangi kanalalrın açıldığını yazarsan sevinirim
    Burayı inceleyiniz.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hçakır kardeşim tamam baktım orda 4 tane a_dult kanal var onların hangileiri açık onu yaz diyom

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cerazem Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hçakır kardeşim tamam baktım orda 4 tane a_dult kanal var onların hangileiri açık onu yaz diyom
    Emredersin abi yazıyorum ; Hepsini açar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emretmiyorum rica ediyorum kardeşim kızmana gerek yok bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp ____

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emretmiyorum rica ediyorum kardeşim kızmana gerek yok bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp ____
    Ben onun aksini mi iddaa ediyorum ?

Tamam da

Ben burada rica ile uzakdan yakından alakalı bi sözcük göremiyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam arkadaslar next 2005 sky hw 1600a1 ustekı yazılımı atıyorum bunu takıplerım sonucunda ogrendımde sızlere sorum su olacak yardım edersenız tabıkıde rıca ederek 42 -13 derecedekı uydularda hangı kanalları seyredebılırım sundakı saat ıtıbarı ıle satgılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rexx Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    selam arkadaslar next 2005 sky hw 1600a1 ustekı yazılımı atıyorum bunu takıplerım sonucunda ogrendımde sızlere sorum su olacak yardım edersenız tabıkıde rıca ederek 42 -13 derecedekı uydularda hangı kanalları seyredebılırım sundakı saat ıtıbarı ıle satgılar
    Hotbird uydusunda tps-ab sat-polsat paketini ve srg leri izlersin
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sevgili@Hcakir

bu emu ya turkce dil nezaman eklenecek...
    Konu lonely tarafından (15-01-2008 Saat 03:12 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 11/18 İlkİlk ... 23456789101112131415161718 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri