Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 18/18 İlkİlk ... 89101112131415161718
176 sonuçtan 171 ile 176 arası

Konu: KaonTeam 5.8.194 Tps Au & Digi Tv - Premiere OK

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kucer06 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Buradaki yazılımı yüklüyebilirsin

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kucer arkadaşım,
    Foruma yeni girdim.Cevabını gördüm.İlgine teşekkür ederim.Ancak bu yazılımda Fixed cw menü olmasına rağmen işlevini yerine getirmediği hakkında duyumlarım oldu.Yani *** menüsü var ama ***leri girersen kanallar açılmıyormuş.Doğru mudur?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı nihatikier Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kucer arkadaşım,
    Foruma yeni girdim.Cevabını gördüm.İlgine teşekkür ederim.Ancak bu yazılımda Fixed cw menü olmasına rağmen işlevini yerine getirmediği hakkında duyumlarım oldu.Yani *** menüsü var ama ***leri girersen kanallar açılmıyormuş.Doğru mudur?
    Doğrudur üstadım çalışmaz,fixed cw için strem yazılım kullanıın.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım bu 194 yazılımını ilk attığımda öyle bi donma yapıyoduki görsen artık donma yapöıyo nedendir makinam 7011 dz 16 00 a1 fta

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cerazem Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım bu 194 yazılımını ilk attığımda öyle bi donma yapıyoduki görsen artık donma yapöıyo nedendir makinam 7011 dz 16 00 a1 fta

Donma problemlerinde yazılımı resetleyiniz ve ardından yazılımı tekrar yükleyiniz..Yükleme yaparken block retry hatası almamaya özen gösterin..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bu yazılımda tps çalışıyormu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı n.anelka24 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar bu yazılımda tps çalışıyormu
    Arkadaşım yazılımın tarihine bakarmısın çalışmıyor.

Sayfa 18/18 İlkİlk ... 89101112131415161718

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri