Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/18 İlkİlk 12345678910111213 ... SonSon
176 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: KaonTeam 5.8.194 Tps Au & Digi Tv - Premiere OK

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı donadotti Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yazılımlar türkçemi ?
    Hayır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar merhaba ben bu yazılıma nasıl tr dil editleyebilirim
    Radiac Tools ile yapabilirmiyim az da olsa kullanmayı biliyorum mevcut programlarda var.şimdiden teşekkürler herkese

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı deniz77 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar merhaba ben bu yazılıma nasıl tr dil editleyebilirim
    Radiac Tools ile yapabilirmiyim az da olsa kullanmayı biliyorum mevcut programlarda var.şimdiden teşekkürler herkese
    bekle dostumhcakir arkadas yapıcak oişi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

It's goodddddddddd

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu premier kesik kesik çalisiyor,benim bir (kaon 570csi 12.c1.a5) stream 5.8.193 neden ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart merhaba

Arkadaşlar pardon da bişey soracağım,
    bu iki hw`e göre hazırlanmıs yazılımlar demişsiniz de hangi hw bunlar?
    benim 12.01.a5 olan KSC511 cihazım var hangisi olacak acaba?
    eskiden bu kodlar verilirdi birsüredir güncelleme yapmadığım için uzak kalmışım olaylardan sanırım, yardımcı olursanız sevinirim...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı selena Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu premier kesik kesik çalisiyor,benim bir (kaon 570csi 12.c1.a5) stream 5.8.193 neden ?
    Nedeni yok kaon cihazlarda hastalık tamamen cihazla alakalı bu sorunun çözümü olmayacak sanırım.

Alıntı polker Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar pardon da bişey soracağım,
    bu iki hw`e göre hazırlanmıs yazılımlar demişsiniz de hangi hw bunlar?
    benim 12.01.a5 olan KSC511 cihazım var hangisi olacak acaba?
    eskiden bu kodlar verilirdi birsüredir güncelleme yapmadığım için uzak kalmışım olaylardan sanırım, yardımcı olursanız sevinirim...
    Forumumuza hoşgeldiniz.

Classico yazan 12.0x.xx ve 16.0x.xx

C series yazılımı ise 12.cx.xx ve 16.cx.xx

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sevgili hcakir bu yazılım dada modülleri görmeme sorunu devam ediyormu yani digitürk ile orıon modülü kullanabilirmiyiz yoksa eskisi gibi yine kullanılmıyormu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı erdal1988 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sevgili hcakir bu yazılım dada modülleri görmeme sorunu devam ediyormu yani digitürk ile orıon modülü kullanabilirmiyiz yoksa eskisi gibi yine kullanılmıyormu.
    Bu bir sorun değildir bu yazılımlara modül kısmı entegre edilmiştir ama yazılım sapıttı o yüzden bu yazılımlar her zaman modülsüz kullanılacak.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yani yine stream yazılım stresi yaşayıp donmalara devam buda bizim kaderimiz desene.

Sayfa 3/18 İlkİlk 12345678910111213 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri