Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/18 İlkİlk 123456789101112131415 ... SonSon
176 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: KaonTeam 5.8.194 Tps Au & Digi Tv - Premiere OK

Kullanıcı Bilgi Menüsü

1030.uyarmı
    :45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı iocaktan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    1030.uyarmı
    Modülü iptal edip Classico yazılımını yükleyebilirsiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ellerinize sağlık türkçe olacakmı acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı omer66 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ellerinize sağlık türkçe olacakmı acaba
    Olacak arkadaşım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

diğer yazılımlardan faekı ne bu yazılımın acaba bu yazılımlarla bazı makinalara yzaılım atınca no av yazıyordunbu sorun düzeldimi acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kınık Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    diğer yazılımlardan faekı ne bu yazılımın acaba bu yazılımlarla bazı makinalara yzaılım atınca no av yazıyordunbu sorun düzeldimi acaba
    No av hatası düzeltilmiştir , bu yazılımda digi tv açmaktadır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

peki rgb görüntüsüne geçiyormu diğerlerinde rgb ye geçiyordu fakat görüntü cvbs olarak kalıyordu yani hiçbir değişiklik olmuyordu..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ahmeTTaşar Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    peki rgb görüntüsüne geçiyormu diğerlerinde rgb ye geçiyordu fakat görüntü cvbs olarak kalıyordu yani hiçbir değişiklik olmuyordu..
    Bende öyle bi sorun yok arkadaşım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

benim cihaz board versiyonu 3.1 olanlardan no a/v sorunu düzeldiğinde yüklemiştim fakat bir türlü rgb görüntüsü alamadım.bir de bu yazılı yüklediğim zaman televizyonum açtığım an direk AV bölümüne geçiyor scart kullanıyorum ve şu an yükledim yine aynı sorun devam ediyor rgb seçiyor fakat rgb görüntüsüne geçmiyor.Ayrıca kumandadan tv/stb tuşuna bastığım zaman hiçbir değişiklik olmuyor.Recevıer'ı kapattığım zaman televizyonum AV bölümünden çıkmıyor.Sanırım bu sorun board versiyonu 3.1 olanlarda oluyor tahminimce...ilgin için teşekkürler

Sayfa 5/18 İlkİlk 123456789101112131415 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri