Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 7/18 İlkİlk 1234567891011121314151617 ... SonSon
176 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: KaonTeam 5.8.194 Tps Au & Digi Tv - Premiere OK

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler eline sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı karalaf Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    teşekkürler eline sağlık
    İyi seyirler dilerim abi .

Kullanıcı Bilgi Menüsü

habib kardeş ne zaman türkçe dil ekleyeceksiniz sabırsızlıkla bekliyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar merhaba uzun süredir cihazıma yazılım atmamıştım kullanmıyordum da ama bu aralar kullanılmaya başladı cihazım. Goldmaster 7400 cim model içinde sunny 12.03.A5 yazılımı var su anda.Acaba bu çıkan classico yazılımlarını bu cihaza atıp kullanabilirmiyim?? Yoksa 12.01.A5 e çeviriptemi kullanıcam makinemi yardımcı olursanız sevinirim.. Kolay gelsin arkadaşlar..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı efe7777 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar merhaba uzun süredir cihazıma yazılım atmamıştım kullanmıyordum da ama bu aralar kullanılmaya başladı cihazım. Goldmaster 7400 cim model içinde sunny 12.03.A5 yazılımı var su anda.Acaba bu çıkan classico yazılımlarını bu cihaza atıp kullanabilirmiyim?? Yoksa 12.01.A5 e çeviriptemi kullanıcam makinemi yardımcı olursanız sevinirim.. Kolay gelsin arkadaşlar..
    12.03.A5 olan cihazı 12.01.A5 e cevireceksin ondan sonra kullana bilirsin modülü iptal edeceksin
    yanıklarda iz bırakmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben de 12.01.a5 var hangi yazılımı atacağımı yazarmısın. şididen teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı celalavci Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben de 12.01.a5 var hangi yazılımı atacağımı yazarmısın. şididen teşekkürler
    1. mesajdaki Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. yazılımını atacaksınız. Dil olarak ingilizce ve ispanyolca var !

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam ben haala şu astrada olan auto kanalları ne olduğunu bulmuş değilim ne zaman açsam hiç bir şey açmıyor 12 01 a5 bendeki uydu bu acaba yazılım desteklemiyormu yardımlarınızı bekliyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı HCakir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

• kanal kilidini açmak için *** menüsüne girilir sarıya basılır load default yapılır cihaz arkadan kapatıp açılır kanal kilidi açık konumuna getirilir...
    bu menüde default için mavi tuş kullanılır artı defaultla kanal kilidi aktif olma işlemi sadece btm ve bine çevrilmiş yazılımlarında mümkündür stream menü ve classicolarda bu yoktur
    Dreambox 8000 HD PVR

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı senol_30 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bana en önemlisi premierler ya bıktık donmalarından
    neyse eve gidince deneyim
    arkadaşlar bende donma sorunu yok. bu olay çanaktanda kaynaklanır. ama şuan benim makinamda stream menü var. yukarıdaki kaon yazılımı değil.

Sayfa 7/18 İlkİlk 1234567891011121314151617 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri