Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/22 İlkİlk 123456789101112 ... SonSon
212 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: KAON Cihazlarla ile ilgili Tüm Sorunlar Buraya

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iyi aksamlar arkadaslar yardiminiza ihtiyacim varbende kaon 570h varyazilim yüklemeye calistim ama yüklemiyor su yaziyi yaziyor target 2m flash amd stflash top yaziyor ne anlama geliyor bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim saygilar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iyi akşamlar sizlerden bir ricam olacak
    kaon cihazlara nezaman yazılım gelecek
    yoksa hiç mi gelmeyecek bu konuda bi bilgisi
    olan varsa lütfen yazzın şimdiden teşekürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

***leri giremiyorum. sarı+mavi+yeşil+menü yapıyorum *** menüsü çıkmıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aft35 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ***leri giremiyorum. sarı+mavi+yeşil+menü yapıyorum *** menüsü çıkmıyor.
    SARI+MENÜ yap bakalım
    yanıklarda iz bırakmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben cihazıma yazılım yüklemiyorum acaba neden kuru kafayı da yükledim ama şu kup 230 neyse onu bulamadım yardım ederseniz sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

12.01.a5 yüklü cihazımda

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cevap veren yok mu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı iboşi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    cevap veren yok mu
    Buyur burada..

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

üstadım 12-01-a5 makinem var akşam seyrederken görüntü dondu (tps)leri cihazı açıp kapattım olmadı ***lere reset atayım dedim *** menüsü çıkmıyor displayde cas2 yazıyor cihaz kitleniyor 2 kez yazılım attım nafile aynı sorun cas2 yazıyor sonra kke dosyasını atımak aklıma geldi ve dosyayı atınca cihaz düzeldi merakım şu ilk defa böyle birşey yaşadım sizce sorun neden kaynaklanmış olabilir..?? saygılar..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hilmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    üstadım 12-01-a5 makinem var akşam seyrederken görüntü dondu (tps)leri cihazı açıp kapattım olmadı ***lere reset atayım dedim *** menüsü çıkmıyor displayde cas2 yazıyor cihaz kitleniyor 2 kez yazılım attım nafile aynı sorun cas2 yazıyor sonra kke dosyasını atımak aklıma geldi ve dosyayı atınca cihaz düzeldi merakım şu ilk defa böyle birşey yaşadım sizce sorun neden kaynaklanmış olabilir..?? saygılar..
    Bu tür sorunlar stream yazılımın kendisinden kaynaklanır..Ama siz yinede yazılım attıktan sonra cihaza komple reset atın sorun bundan kaynaklıda olabilir..

Sayfa 2/22 İlkİlk 123456789101112 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri