Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/22 İlkİlk 123456789101112131415 ... SonSon
212 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: KAON Cihazlarla ile ilgili Tüm Sorunlar Buraya

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı HCakir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yazılımı kup230 ile engineer modda yüklemeyi deneyin,Engineer moda geçmek için Kup230 açıkken boşluk tuşuna basın ve altta yazıların bulunduğu bölümde Engineer mod yazısını gördükten sonra rahatlıkla yükleyebilirsiniz..
    sayın ustam onuda denedim olmadı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kemal3524 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sayın ustam onuda denedim olmadı
    Önce kurukafa yükleyin daha sonra yazılımı atmayı deneyin..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı HCakir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Önce kurukafa yükleyin daha sonra yazılımı atmayı deneyin..
    ustam onuda yaptım 618 e dönmeyede çalıştım orjinal emusuz yazılım atmayıda denedim nafile

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kaon Yardim

Kaon Model Bm-8400 Sta2 ,h/w 12.c1.a5 , Loader 02.01.09
    Tps İÇİn Ne YÜklemelİyİm.

TeŞekkÜrler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

12.01.a5 lere yazılım desteği kesildi. onun yerine c borlu yazılımlar çıkıyor. elimizdeki bu cihazlar ne olacak. stream menü yazılım makineyi çok kasıyor ve yazılımlar çok yavaş. acaba bu makineleri c borda cevirmenin bir yolu yok mu? bu konuda bilgisi olan ve yardım edecek kimse var mı?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı göktan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    12.01.a5 lere yazılım desteği kesildi. onun yerine c borlu yazılımlar çıkıyor. elimizdeki bu cihazlar ne olacak. stream menü yazılım makineyi çok kasıyor ve yazılımlar çok yavaş. acaba bu makineleri c borda cevirmenin bir yolu yok mu? bu konuda bilgisi olan ve yardım edecek kimse var mı?
    Malesef..

7. 13-03-2008, 11:52

Sebep
    Heryerde aynı yazı,söyledik ya size KaonTeam 185 yazılımı yükleyeceksiniz..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selamlar ustam. bende bu rezerve ayarlari dünyasina yeni girdim. ben kaon rezervelere türksat ve astra kanallarini otomatik yükleme programini sayfamizdan yüklemeye calisiyorum ama bir türlü beceremiyorum. yardimci olabilirseniz sevinirim. saygilar. CARSAMBALI...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım ilk olarak rezerve değil receıver veya uydu cihazı desen daha iyi olur. artı problemini biraz daha anlaşılır yazarmısın.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

denedim ustam ama olmadi...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kusura bakma ustam yanlis yazmisim. ben kaon receiverler icin kanal editörü yüklemek istiyorum ama bir türlü beceremedim. yardimci olabilirseniz sevinirim. saygilarla CARSAMBALI ...

Sayfa 5/22 İlkİlk 123456789101112131415 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri