Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 11/22 İlkİlk ... 23456789101112131415161718192021 ... SonSon
212 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: KAON Cihazlarla ile ilgili Tüm Sorunlar Buraya

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı karciliadem Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hayırlı akşamlar
    propleme çözdüm usb com1 port çeviriciden kaynaklanıyormuş com1 kartı
    takınca softcam ve kk+ *** yükleme yapıldı
    arkadaşım bu com çevırıcılerle çok uğraştığım için sana tavsiyem manhattan marka çevirci alman lap top kullananlar için pcmsı com çevırıcı kart kullanmaları daha mantıklı ve en doğru seçim bence.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bak şimdi değerli ustam benim çihazım 9000 fta tamamı şimdi ben ona ksf 620e kaon tabanlı proğram yükledim şimdi absat falan seyredebilmem için hangi proğramı yüklemem lazım tşk.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı serkan_37 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bak şimdi değerli ustam benim çihazım 9000 fta tamamı şimdi ben ona ksf 620e kaon tabanlı proğram yükledim şimdi absat falan seyredebilmem için hangi proğramı yüklemem lazım tşk.
    Animasyonlu menu için absat yazılımı yoktur..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

değerli ustam ben şimdi +kk dosyasını bir türlü yükleyemiyorum ksf 620e olan yazılıma nedeni nedir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhabalar.cihazım kaon ksf 511 ( 16.co.A1 ). uzun zamandır yazılımları takıp edemedım. acaba suan yükleyebileceğim en güncel yazılım hangisi? bir de şu kke+ denen seylerle hiç işim olmadı. bunların görevi nedir ve mutlaka yuklenmesi gerekiyosa bunu hangi aşamada yapmalıyım? teşekürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tinki Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhabalar.cihazım kaon ksf 511 ( 16.co.A1 ). uzun zamandır yazılımları takıp edemedım. acaba suan yükleyebileceğim en güncel yazılım hangisi? bir de şu kke+ denen seylerle hiç işim olmadı. bunların görevi nedir ve mutlaka yuklenmesi gerekiyosa bunu hangi aşamada yapmalıyım? teşekürler
    Şu an için herhangi bir firma tarafından verilen yazılım yok,3 günlük absat yazılımları var..

KKE+ ye gelince ; güncel ***ler fixlenmiş bir dosya olarak kabul edebiliriz..bu *** dosyası yükleyerek polsat,digi tv ,pw ,fixed cw vs. de açılma imkanı olan bazı kanalları izleyebilirsiniz..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı HCakir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Şu an için herhangi bir firma tarafından verilen yazılım yok,3 günlük absat yazılımları var..

KKE+ ye gelince ; güncel ***ler fixlenmiş bir dosya olarak kabul edebiliriz..bu *** dosyası yükleyerek polsat,digi tv ,pw ,fixed cw vs. de açılma imkanı olan bazı kanalları izleyebilirsiniz..
    teşekürler HCakir. bir önceki msjımda da yazdığım gibi hangi yazılımı ( 3 günlük de olsa ) ve kke+ dosyasını yüklememi önerirsin?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tinki Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    teşekürler HCakir. bir önceki msjımda da yazdığım gibi hangi yazılımı ( 3 günlük de olsa ) ve kke+ dosyasını yüklememi önerirsin?
    Yazılımınız ektedir..

KKE+ ve softcam dosyaları için bu konuya bakınız..

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı HCakir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yazılımınız ektedir..

KKE+ ve softcam dosyaları için bu konuya bakınız..

teşekürler HÇakir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Selam arkadaşlar
    16.co.a1 bordlu kaon cihazı kullanıyorum. Cİhazıma orjinal emusuz yazılımı yüklediğim zaman cihaz sorunsuz çalışıyor. Cihazıma ait emu yazılımı yüklediğim zaman cihazı açtığımda tekrar kapanıyor . ekranda 1 veya F şeklinde yazılar çıkıyor. Cİhaz bu şekilde kendini sürekli açıp kapatıyor. Tekrar orjinal emusuz yazılımı yüklediğimde sorunsuz çalışmaya devam ediyor. Acaba sıkıntı ne olabilir bu sıkıntıyı nasıl çözebilirim. Teşekkürler.

Sayfa 11/22 İlkİlk ... 23456789101112131415161718192021 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri