Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 7/22 İlkİlk 1234567891011121314151617 ... SonSon
212 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: KAON Cihazlarla ile ilgili Tüm Sorunlar Buraya

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı everest1971 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sayın ustam ben de ora 5010 var buna kaon stream yazılımı atmıştım gayet güzel olmuştu irdeto2 yazlımı atıcaktım yanlışlıkla clasico yazılım atmışım acaba kaon stream menü ye nasıl dönebilirim saygılar
    Dönersin arkadaşım önce kuru kafa atacaksın daha sonra yeni yazılımını atacaksın o kadar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler kucer ustam saygılar

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaslar bende kaon 12.01.a5 cihaz var.daha once yazilim yuklemeden
    sinyal kesildi.simdilik yazilim yukluyorum flasha gelince fail hatasi veriyor.
    acaba ne yapmaliyim.tesekurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rino 93 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaslar bende kaon 12.01.a5 cihaz var.daha once yazilim yuklemeden
    sinyal kesildi.simdilik yazilim yukluyorum flasha gelince fail hatasi veriyor.
    acaba ne yapmaliyim.tesekurler
    Önce cihaza reset atın(yazılıma reset)..

Kurukafa dosyasını cihazınıza yükleyin,sonra atmak istediniz yazılımı kup230 ile engineer modda yükleyiniz..!

Tekrar hata verirse buraya yazın çözüm yollarına bakalım..!

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

H.cakir. dediklrini yaptim.almadi falsha gelince ERR::Unzip hatasi verdi
    makinada da fail yazdi.stream yazilim yukledim aldi fakat makinada yine
    sinyal yoktu.tekrar kaon orizinal yazilimina dondum tekrar ayni hatayi verip
    yazilimi almiyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rino 93 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    H.cakir. dediklrini yaptim.almadi falsha gelince ERR::Unzip hatasi verdi
    makinada da fail yazdi.stream yazilim yukledim aldi fakat makinada yine
    sinyal yoktu.tekrar kaon orizinal yazilimina dondum tekrar ayni hatayi verip
    yazilimi almiyor.
    Üstad stream yazılımı aldıysa sorun yok demektir,kanal listesi attıktan sonra diseaq ,lnb ayarlarını yapmanız lazım..!

Bunları deneyin tek tek denerseniz sinyal gelecektir mutlaka,kolay gelsin..!!

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kanal listesinide yukledim.lnb ayarlarinida yaptim fakat sinyal yok.orizinal yazilimda da
    don sinyal giti.onun icin yeni yazilim yuklemek istedim.yukledim fakat gine sinyal yok.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

üstat yazılımlar çöktümü:49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kanal listesinide yukledim.lnb ayarlarinida yaptim fakat sinyal yok.orizinal yazilimda da
    don sinyal giti.onun icin yeni yazilim yuklemek istedim.yukledim fakat gine sinyal yok.
    O halde kullandığınız ekipmanları kontrol edin cihazı başka bi sistemde deneyin ,yada kendi sisteminizde başka bi cihazla deneyin..

Sorun devam ederse servis yolu gözükmüş demektir..!

Alıntı kadir1234 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    üstat yazılımlar çöktümü:49:

Şimdi denedim tps au zımba gibi çalışıyor..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yayın görüntüsü donuyor,Sinyal seviyesi 85-90 lnb değiştirdim yeni yazılım yükledim fakat bir çözüm bulamadım. Son olarak bir kabloları değiştirme kaldı

Sayfa 7/22 İlkİlk 1234567891011121314151617 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri