Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 8/22 İlkİlk 123456789101112131415161718 ... SonSon
212 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: KAON Cihazlarla ile ilgili Tüm Sorunlar Buraya

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

H.cakir.kardesim baska sistemdede denedim hep ayni.degisen birsey
    yok.servisin disinde bir yolu yokmu .kendim onarabilme yolu yokmu
    acaba.cihaza sunny yazilim yukledim.problem lnb.den kaynaklaniyor
    zanedersem.sinyal gucu:10 ila 15 arasinda.sinyal kalitesi 0 gosteriyor.
    yinede tesekur ederim.cok sagol.
    Konu rino 93 tarafından (15-05-2008 Saat 00:10 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rino 93 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    H.cakir.kardesim baska sistemdede denedim hep ayni.degisen birsey
    yok.servisin disinde bir yolu yokmu .kendim onarabilme yolu yokmu
    acaba.cihaza sunny yazilim yukledim.problem lnb.den kaynaklaniyor
    zanedersem.sinyal gucu:10 ila 15 arasinda.sinyal kalitesi 0 gosteriyor.
    yinede tesekur ederim.cok sagol.
    Başka sistemde derken uydu alıcınızı çalışan sistemde denediniz yine aynı sinyal sorunu varsa cihaza servis yolu gözüktü demektir..!

Lnb den kaynaklanıyorsa,yeni bi lnb alın yönünü ve nasıl takıldığını bi yere çizin eskisini çıkartıp yenisini çizdiğiniz şekilde monte edin daha sonra tekrar deneyin kanal arama işlemini..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm..

model KSC-511Z
    INFO:10.05.21-D313
    S/W:V02.00.01
    H/W:V12C1.A5
    Loader:v2.19
    C.A:2.2.8

acaba bu cihaz icin tps ve premiere AU yazilimi varmi...forumda kafam karisti hangi yuklemek icin cihaza...yardimlarinizi bekliyorum ..tsk..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı link Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    slm..

model KSC-511Z
    INFO:10.05.21-D313
    S/W:V02.00.01
    H/W:V12C1.A5
    Loader:v2.19
    C.A:2.2.8

acaba bu cihaz icin tps ve premiere AU yazilimi varmi...forumda kafam karisti hangi yuklemek icin cihaza...yardimlarinizi bekliyorum ..tsk..
    Cihazınız için hem sunny hemde stream yazılım bulunmaktadır..!

Stream yazılımda şebeke arama özelliği yoktur,sunny yazılımda ise bu özellik aktifdir sanırsam aralarındaki en büyük farklılık bu..!

Sunny Yazıımı ( Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ile yüklenecek )

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Sunny Yazılımı atmadan önce bu dönüşüm yazılımını Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ile engineer modda atın..!

Dönüşüm Yazılımı için Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eksik olmayin hocam..yazilimi basari ile yukledim sizin sayenizde ...premiere e gidince (premiere start) yukarida *** updateing yaziyor ama kanalli bir turlu acmadi acaba bir yerde hatami yapiyorum..cok tsk..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı link Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    eksik olmayin hocam..yazilimi basari ile yukledim sizin sayenizde ...premiere e gidince (premiere start) yukarida *** updateing yaziyor ama kanalli bir turlu acmadi acaba bir yerde hatami yapiyorum..cok tsk..
    Premiere au değildir,elle güncel ***leri girersen açar ama malesef premiereler daha bugün çöktü..

Tps au olarak izleyebilirsiniz..! Emu tablosunu açıp load default yapın daha sonra sistem kurmadan gmt : 0 ı ayarlayın,yine sistem kurmadan kanal kilidini kaldırın France 5 kanalı üzerinde 10 sn. bekleyin açılacaktır..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tsk.hocam *** menusunu actim nagra yerindeyim hangi satira girmem lazim guncel ***leri...tsk..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

501 satırına gireceksin arkadaşım.Eğer güncel kod'lar 0 olarak gelmişse ilk iki satıra 01 gelmişse üçüncü ve dördüncü satıra gireceksin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart yardım

arkadaşlar benim com1 port arızalı ve ben usbconvert aldım ama usbden atamıyorum yazılım.neden olabilir r
    comitech usb com8 yazıyo aygıt yöneticisinde(ek bilgi)
    Konu emrexz tarafından (22-05-2008 Saat 17:15 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım keşke iyice araştırıp ve deneyen arkadaşlara sorup öyle alsaydın bu usb çeviricilerin %70'inde sorun çıkıyor veya çıkarıyorlar maalesef.

Sayfa 8/22 İlkİlk 123456789101112131415161718 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri