Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: CD sürücü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha CD sürücü

arkadaşlar cd sürücünün açılışta ışığı yanmıyor ve eject düğmesine basınca açılmıyor?ne yapmalıyım?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mugumrah Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar cd sürücünün açılışta ışığı yanmıyor ve eject düğmesine basınca açılmıyor?ne yapmalıyım?
    Bilgisayarımı açtığınızda CD Sürücüyü görüyormu ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hayır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mugumrah Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hayır
    Biostan aygıtları kontrol ettiniz mi oradan görüyormu cd okuyucuyu ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

oradan nasıl kontrol edeceğim?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım sana bi fikrim war biraz saçma gelebilir...Ancak ister uygula ister uygulama senin kendi fikrin...Fikrim su Bunu bize bizim okulun Bilgisayar Hocası anlattı Dediki Cd Rom'unuz bozulursa alın elinize bi kova doldurun içine suyu birasda sabun güzelce yıkayın ....Yıkadıktan sonra güzelce süzün kurulayın ama tek bir su damlası bile kalmasın !!!!!Fön makinesi kalorifer peteğinin üstü aklina ne geliyorsa...Kuruluğundan emin olduktan sonra tak yerıne calısacaktır....Ama tek damla dahi su kalmasın yakarsın parcayı(Bu arada hocanın yalancısıyım) Dalga gecmıyorum Ciddiyim bu konuda arkadasım benım öle bi sorunum olursa ılk onu denıyecegım ..ayrıca hocam bu anlattıgımı cok kere uygulamıs ! Haydi kolay gelsin ...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sağol, ama ben yine de bu yöntemi deneyemeyeceğim...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

oradan nasıl kontrol edeceğim?
    Bilgisayar açılırken ram saymaya başlar veyahut anakartın resmi veya başka bi logo gelir o menu geldiği zaman Delete tuşuna basınız Bios karşınızdadır.

Daha sonra oradan aygıtları kontrol ediniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sağol, ama ben yine de bu yöntemi deneyemeyeceğim...
    Tamam arkadasım biliyordum uygulamayacagını cunkı sacma gelio insana bende ılk anlattıgında sallıo dedim ...Sora dedim dalgamı gecıonuz hocam yok hayır gayet ciddiyim demişti...Neyse soruna care bulamassan dene işini görecektir ...Saygılar...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

deniyorum

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri