Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/3 ÝlkÝlk 123
28 sonuçtan 21 ile 28 arasý

Konu: CD sürücü

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Aziz46 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Yok kardeþ dalga gecmedi gayet ciddiydi hatta okulda bi hocanýn cd rom bozuldu bu taktikle yaptýðýný söledi...Bide neden olmasýnký yani ? Neyse güvenen yapar saygýlar...
    bak forumda ustalar yontemleri söylüyor forumdaki ustalara güvenirim hic birinin agzýndan cd sürücüyü sabunlu suya sok ve camaþýr yýkar gibi yýka kurut sonra tak calýþr yöntemini duymadým.. böyle seyler yazarak forumda arkadaþlarýn sorunlarýný cözemeyiz hatta zarar verebiliriz senin gib neden olmasýn diyen bir arkadaþýmýz yapar ve geri dönüþü olmayan sonuclar olur sonra forum suclu olur ordan duymuþtum yaptým böyle oldu olur.. anladýn demi simdi nedemek istedigimi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý DEJAVU®42 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bak forumda ustalar yontemleri söylüyor forumdaki ustalara güvenirim hic birinin agzýndan cd sürücüyü sabunlu suya sok ve camaþýr yýkar gibi yýka kurut sonra tak calýþr yöntemini duymadým.. böyle seyler yazarak forumda arkadaþlarýn sorunlarýný cözemeyiz hatta zarar verebiliriz senin gib neden olmasýn diyen bir arkadaþýmýz yapar ve geri dönüþü olmayan sonuclar olur sonra forum suclu olur ordan duymuþtum yaptým böyle oldu olur.. anladýn demi simdi nedemek istedigimi.
    Tamamda kardes bende burdaki arkadaslara biþe demedim !Ayrýca yani benim burdaki insanlara veya bu sorunu olan arkadaþa karþý bi gýcýklýðým yok yani yazdýðým fikrimin onlara kastý yok ! Kimsenin kötülüðünü istemiyorum ...Sonucta ben ona sadece bir fikir oldugunu ve ister kullan ister kullanma diye secenekleri sundum oda tskler kullanmýyacagým dedi bende eyw. dedim ...Yani Ben illada yap ta demedim...Yanlýþ anladýnýz heralde ... Sorun yok oke ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Biraz mantýklý olun diyorum baþkada birþey demiyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý OLDSMAN Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Biraz mantýklý olun diyorum baþkada birþey demiyorum

Ýmkansýz Die Biþey Yoktur USTA

Kullanýcý Bilgi Menüsü

konuyu gereken biçimde arkadaþlar anlatýyor lütfen biraz daha dikkatli mesaj yazalým sizin baþýnýza geldiði zaman denersiniz olay rayýndan çýkmasýn saygýlar...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý COEMAR Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    konuyu gereken biçimde arkadaþlar anlatýyor lütfen biraz daha dikkatli mesaj yazalým sizin baþýnýza geldiði zaman denersiniz olay rayýndan çýkmasýn saygýlar...
    Emin olun Deniyeceðim !

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cd sürücüyü teknik servise götürdüm elektrik gelmiyor dediler,galiba yenisini alacaðým,konu hakkýnda bilgi veren tüm arkadaþlara teþekkür ederim...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mugumrah Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    cd sürücüyü teknik servise götürdüm elektrik gelmiyor dediler,galiba yenisini alacaðým,konu hakkýnda bilgi veren tüm arkadaþlara teþekkür ederim...
    Rica ederim arkadaþým verdiðim fikirler bazýlarý tarafýndan yanlýþ anlaþýlsada sorun yok ...Gerçi bunun için forumdan 3 gün ayrý kaldým neyse artýk oda onlarýn býlecegý iþ ama sunu anladým bi fikir verdýk ban edildik bundan sonra ona göre davranýrýz fikir fln vermeyýz fikrim ne kadarda sacma olsa bunu yapmaya haklarý yoktu ama oldu neyse artýk yapcak biþe yok ....Sonucta kimseye bi garezm flnda yoktu yaný kýmsenýn bý esyasýný bozma gibi nýyetýmde yoktu ama yanlýs anladý veya öle anladý ! artýk yorum o kýsýnýn ! Birde bana sende olursa sen dene dendý bende DENÝYECEÐÝM DEDÝM oda suc oldu ...Kendý fýkrýmý denýyecegým demekte hata oldu ...SAYGILAR !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sayfa 3/3 ÝlkÝlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri