Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: CD sürücü

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Muhahaha CD sürücü

arkadaþlar cd sürücünün açýlýþta ýþýðý yanmýyor ve eject düðmesine basýnca açýlmýyor?ne yapmalýyým?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mugumrah Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar cd sürücünün açýlýþta ýþýðý yanmýyor ve eject düðmesine basýnca açýlmýyor?ne yapmalýyým?
    Bilgisayarýmý açtýðýnýzda CD Sürücüyü görüyormu ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hayýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mugumrah Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hayýr
    Biostan aygýtlarý kontrol ettiniz mi oradan görüyormu cd okuyucuyu ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

oradan nasýl kontrol edeceðim?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþým sana bi fikrim war biraz saçma gelebilir...Ancak ister uygula ister uygulama senin kendi fikrin...Fikrim su Bunu bize bizim okulun Bilgisayar Hocasý anlattý Dediki Cd Rom'unuz bozulursa alýn elinize bi kova doldurun içine suyu birasda sabun güzelce yýkayýn ....Yýkadýktan sonra güzelce süzün kurulayýn ama tek bir su damlasý bile kalmasýn !!!!!Fön makinesi kalorifer peteðinin üstü aklina ne geliyorsa...Kuruluðundan emin olduktan sonra tak yerýne calýsacaktýr....Ama tek damla dahi su kalmasýn yakarsýn parcayý(Bu arada hocanýn yalancýsýyým) Dalga gecmýyorum Ciddiyim bu konuda arkadasým beným öle bi sorunum olursa ýlk onu denýyecegým ..ayrýca hocam bu anlattýgýmý cok kere uygulamýs ! Haydi kolay gelsin ...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

saðol, ama ben yine de bu yöntemi deneyemeyeceðim...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

oradan nasýl kontrol edeceðim?
    Bilgisayar açýlýrken ram saymaya baþlar veyahut anakartýn resmi veya baþka bi logo gelir o menu geldiði zaman Delete tuþuna basýnýz Bios karþýnýzdadýr.

Daha sonra oradan aygýtlarý kontrol ediniz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

saðol, ama ben yine de bu yöntemi deneyemeyeceðim...
    Tamam arkadasým biliyordum uygulamayacagýný cunký sacma gelio insana bende ýlk anlattýgýnda sallýo dedim ...Sora dedim dalgamý gecýonuz hocam yok hayýr gayet ciddiyim demiþti...Neyse soruna care bulamassan dene iþini görecektir ...Saygýlar...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

deniyorum

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri