Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/21 İlkİlk 123456789101112 ... SonSon
204 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Perfect Xp FULL Drivers Edition 2008-TR-SP2

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo

Alıntı FYAVUZ1 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Partları açtığınız zaman nrg uzantılı bir dosya çıkacaktır. Bu dosyayı çift tıkladığınız zaman nero programı açılacaktır. Yapmanız gereken cd yazıcıya boş bir cd koymak. Ultimate xp bootlu olarak yazılacaktır. Hepsi bu kadar. Yalnız ultimate cd sinde trojan var. Kaspersky tehlikeli bir trojan olarak görüyor. Bu da bilginize. Belki içndeki *****leri trojan olarak görüyordur. Ben yükledim ve kullanıyorum. Yükleme yapıldıktan sonra adaware ile taratıyor ve trojanı siliyorum.:45:
    AUTORUN çalışma sistemini KASPERSKY virüs uyarısı olarak algılıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ellerinize sağlık,1.cd yi indirip yazdırıp kurdum harika,şimdide 2. cd yi indireceğim.onunda mükemmel olacağını sanıyorum.tekrar teşekkür eder başarılarınızın daim olmasını dilerim.saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo

Alıntı rahim1960 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ellerinize sağlık,1.cd yi indirip yazdırıp kurdum harika,şimdide 2. cd yi indireceğim.onunda mükemmel olacağını sanıyorum.tekrar teşekkür eder başarılarınızın daim olmasını dilerim.saygılar.

GÜLE GÜLE kullan kardeşim

:45:

Konu OLDSMAN tarafından (16-09-2008 Saat 04:11 ) değiştirilmiştir.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok güzel bir deneyim xp fiestadan sonra ki en güzel sistem her kullanıcıya hitap ediyor
    teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende daha once kuruluydu cok hos bir gorunum var tşkler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ikinci cd için ilk üç dosyayı indirdim.ançak şu anda rapide bağlanamıyorum.sorun rapid sitesiyle mi ılgili yoksa linklerde mi bir sorun var.teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo

Alıntı rahim1960 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ikinci cd için ilk üç dosyayı indirdim.ançak şu anda rapide bağlanamıyorum.sorun rapid sitesiyle mi ılgili yoksa linklerde mi bir sorun var.teşekkürler.
    Sorun rapidshare sitesinden kaynaklanıyor serverlerde bakımdan
    bahsediliyor.Gece geç saatlerde açılır yada yarına kalır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bilgi için teşekkürler,iyi geceler dilerim.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

inşallah indirme bitmden link ölmez sorun var rapidshare de birden fazla kişi indiremiyo

Kullanıcı Bilgi Menüsü

güzel bende tncxp vardı bunuda indirip deniyeyim bakalım

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Sayfa 2/21 İlkİlk 123456789101112 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri