Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/21 İlkİlk 12345678910111213 ... SonSon
204 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Perfect Xp FULL Drivers Edition 2008-TR-SP2

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emeğinize sağlık çok teşekkürler ben her 2 cd yide indirdim ve kurdum ancak 1. cd kurarken tnc misali bi sayfa geliyo sağda yukardan aşağı 1 2 3 4 5 solda 6 7 8 9 10 11 12 vs bunlardan 1 i seçtimmi makine kurulum yapmadan direk açılışa geçiyo 2. sini denemedim 3. sünü tıkladım kurulum başladı daha ayrıntılı bilgi verirseniz çok güzel olur teşekkürler ayrıca bi teşekkürde modemi resetleme kousunda tiyo veren arkadaşıma onun sayesinde aynı gün içinde 2 cd yide indirdim
    Konu trtamer tarafından (23-01-2008 Saat 19:06 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı FYAVUZ1 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Partları açtığınız zaman nrg uzantılı bir dosya çıkacaktır. Bu dosyayı çift tıkladığınız zaman nero programı açılacaktır. Yapmanız gereken cd yazıcıya boş bir cd koymak. Ultimate xp bootlu olarak yazılacaktır. Hepsi bu kadar. Yalnız ultimate cd sinde trojan var. Kaspersky tehlikeli bir trojan olarak görüyor. Bu da bilginize. Belki içndeki *****leri trojan olarak görüyordur. Ben yükledim ve kullanıyorum. Yükleme yapıldıktan sonra adaware ile taratıyor ve trojanı siliyorum.:45:
    trojen yok kardeşim reklam yazılımı o

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn

Alıntı trtamer Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    emeğinize sağlık çok teşekkürler ben her 2 cd yide indirdim ve kurdum ancak 1. cd kurarken tnc misali bi sayfa geliyo sağda yukardan aşağı 1 2 3 4 5 6 7 solda 8 9 10 11 12 vs bunlardan 1 i seçtimmi makine kurulum yapmadan direk açılışa geçiyo 2. sini denemedim 3. sünü tıkladım kurulum başladı daha ayrıntılı bilgi verirseniz çok güzel olur teşekkürler ayrıca bi teşekkürde modemi resetleme kousunda tiyo veren arkadaşıma onun sayesinde aynı gün içinde 2 cd yide indirdim
    Okumak gibi kolay bir işlemi bile yapmaktan bu kadar aciz bir milletmiyiz arkadaşlar

1 Nolu msg herşey açık ve çok net olarak ortada

Dosyaları indirmişsin yazılanları uygulayınız

Kullanıcı Bilgi Menüsü

güzel bir xp'ye benziyor emeğine sağlık usta

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emegi gecen herkese tesekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok güzel yapmışlar arkadaşlar vista ultimate ama ben klasik xp ye alışkın olduğum için kullanamadım o yüzden kaldırdım ama görünümü muhteşem arşivimde bulunsun gene

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben rarlı dosyaları açtım 5 tane dosya çıktı altıncı dosya ultimate 2008.iso çıkmıyor.imgburn dosyası çıkıyor 4 tane resim çıkıyor ultimate 2008.iso hatanedir bi yardım edebilirmisiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hocam hakkaten doğru söylüyosunuz sözde bu işleri biraz biliyoz ya mesaja üstünkörü bi göz at sonra kendi bildiğini oku özür dilerim açıklamada zaten 3 seçenek demişsiniz bütün arkadaşlardan özür diliyorum ben bişey sormak istiyorum bende 98 ve milenyum cd leri var onları cd nin içeriğine ekleyebilirmiyim otosu bozulmadan

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı trtamer Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hocam hakkaten doğru söylüyosunuz sözde bu işleri biraz biliyoz ya mesaja üstünkörü bi göz at sonra kendi bildiğini oku özür dilerim açıklamada zaten 3 seçenek demişsiniz bütün arkadaşlardan özür diliyorum ben bişey sormak istiyorum bende 98 ve milenyum cd leri var onları cd nin içeriğine ekleyebilirmiyim otosu bozulmadan
    ewt dostum ekleye bilirsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ewt dostum ekleye bilirsin

Sayfa 3/21 İlkİlk 12345678910111213 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri