Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/21 İlkİlk 123456789101112131415 ... SonSon
204 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Perfect Xp FULL Drivers Edition 2008-TR-SP2

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dostum ben itourrent den indirdim. kurdum ve kullanıyorum. emeği geçen herkese teşekkürler. çok güzel bir çalışma olmuş. devamını diler saygılar sunarım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

elinize saglık kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar biri bana yardım etsi part ların hepsini indirdim cd de kayıt ettim cd takılı halde yeyinden başlat diyorum ama pc cd yi okumuyor yanii yükleme ekranına düşmüyor aceba neden teşkkürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mustimusty Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar biri bana yardım etsi part ların hepsini indirdim cd de kayıt ettim cd takılı halde yeyinden başlat diyorum ama pc cd yi okumuyor yanii yükleme ekranına düşmüyor aceba neden teşkkürler...
    arkadaşım setup ayarlarından cd yi gösterdin mi cd den mi disket ten mi bood ediyor makinan önce onu kontrol et

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kimyacı Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım setup ayarlarından cd yi gösterdin mi cd den mi disket ten mi bood ediyor makinan önce onu kontrol et
    arkadaşım normal xp cd sin takınca pc görüyor o yüzden bakmamın gerek olmadığını düşündüm eger cd olmasaydı normal xp cd sinide okumaz dı diye düşündüm ama yinede ben biii bakayım teşekkürler.....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar ben bi soru sormak istiyorum 2. cd ye 2003 ü kaldırıp office 2007 yi entegre edebilirmiyim nasıl

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet ofis 2007 yi entegre edebilirsin kardeşim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet entegre edebılme sansın var.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler. Emeğe saygı lütfen.

Sayfa 5/21 İlkİlk 123456789101112131415 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri