Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 7/21 İlkİlk 1234567891011121314151617 ... SonSon
204 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Perfect Xp FULL Drivers Edition 2008-TR-SP2

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ya ARKADAŞ kusura bakma ben bu dosyaları çıkarttım ama içinde nrg uzantılı bir dosya göremedim başka bir klasörün içindemi yoksa hemen çıkartır çıkartmaz geliyormu
    teşekkürler
    SEMERKAND

mamoste
    Misafir

arkadaşlar dosyayı göremiyorum?
    yardımcı olurmusunuz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

gerçekten güzel bir anlatım.
    eğer kotam kalırsa indireceğim ay sonu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emeğine sağlık arkadaşım çok güzel bi çalışma

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler ...emeği geçenlerin ellerine sağlık...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

OLDSMAN Raid desteğinden bahsedilmemiş.2007 versiyonu var elimde ama bilgisayarımda çift 80 gb hddyi raid olarak kullandığım için ben bu ultimate 2007 işletim sistemini bilgisayarıma kuramıyorum.Peki 2008 de nasıl?Kuramadıktan sonra indirmeninde anlamı kalmıyor bu konuda bilgi verebilirmisin.

2 adet 80 gb hddyi raid ile tek 160 gb gösteriyorum.Sistem kurulumunda F6 ile raid sürücüleri göstersemde windows dosyalarının kopyalamasına baslamadan önce raid dosyaları bulunamadı şeklinde hata veriyor ve dolayısı ile kurulum tamamlanmıyor..

2007 yi veren kişi ile görüştüm.HDD lerin firmware lerini yenile dedi.Suan hdd firmware lerim yeni ama hala XP Ultimate 2007 'yi bilgisayarıma bahsettiğim nedenlerden dolayı kuramıyorum...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekürler paylaşımın için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo

Alıntı kolega20 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    OLDSMAN Raid desteğinden bahsedilmemiş.2007 versiyonu var elimde ama bilgisayarımda çift 80 gb hddyi raid olarak kullandığım için ben bu ultimate 2007 işletim sistemini bilgisayarıma kuramıyorum.Peki 2008 de nasıl?Kuramadıktan sonra indirmeninde anlamı kalmıyor bu konuda bilgi verebilirmisin.

2 adet 80 gb hddyi raid ile tek 160 gb gösteriyorum.Sistem kurulumunda F6 ile raid sürücüleri göstersemde windows dosyalarının kopyalamasına baslamadan önce raid dosyaları bulunamadı şeklinde hata veriyor ve dolayısı ile kurulum tamamlanmıyor..

2007 yi veren kişi ile görüştüm.HDD lerin firmware lerini yenile dedi.Suan hdd firmware lerim yeni ama hala XP Ultimate 2007 'yi bilgisayarıma bahsettiğim nedenlerden dolayı kuramıyorum...

Anakart CD si içerisinden RAID için disket oluşturman gerekiyor.
    Kurulum esnasında bu disketi kullanarak tanıtacaksın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar acaba içinde office varmı yoksa bizim ayrıyetenmi kurmamız gerekiyor.tşkler ultra süper bir çalışma..tebrikler..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo

Alıntı madoc23 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar acaba içinde office varmı yoksa bizim ayrıyetenmi kurmamız gerekiyor.tşkler ultra süper bir çalışma..tebrikler..

2. CD içeriğinde var format attıktan sonra bu cd ile yüklemek istediğiniz programların tiklerini işaretlemek ve arkanıza yaslanıp kurulumun bitmesini beklemekten başka yapacağınız birşey yok

:45:

Sayfa 7/21 İlkİlk 1234567891011121314151617 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri